Kas vainojams pie ārkārtas situācijām Centrālajā stacijā?

Komentāri

Kāda TV3 raidījuma Bez Tabu skatītāja nobažījusies par notiekošo Rīgas Centrālajā stacijā. Skatītāja apkopojusi ziņu portālu rakstus par ārkārtas situācijām lielākajā Latvijas dzelzceļa stacijā un konstatējusi, ka tikai daļā šo rakstu minēts par saņemtu zvanu, kā dēļ noteikts ārkārtas stāvoklis.

Savukārt citos gadījumos rakstos nav minēts, kāds ir iemesls stacijas slēgšanai vien norādīts, ka ir ārkārtas stāvoklis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Skatītāja nobažījusies par to, ka, iespējams, stacijas tehniskais stāvoklis ir slikts un tieši tādēļ tā tik regulāri pēdējo mēnešu laikā tiek slēgta. Lai uzzinātu kāds ir patiesais iemesls, mēs devāmies pie jomas atbildīgajiem.

Tāpat nedrīkst aizmirst par to, ka pret šiem zvanītājiem tiek ierosināta civilprasība, kas nozīmē, ka nāksies atlīdzināt nodarīto materiālo kaitējumu.

Mūsu rīcība ir informācija, ka zvanītājs, kurš pēdējo divu mēnešu laikā uzdarbojās ir noķerts un nu savu rīcību smagi nožēlo.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl