1 komentārs

Nākamvasar notiks pašvaldību vēlēšanas. Ja visiem Latvijas pilsoņiem ekonomiski aktīvajā vecumā būtu iespēja vēlēt Rīgas domi, kas ir lielākā un arī viena no ietekmīgākajām domēm valstī – kuru partiju viņi vēlētos Rīgas domes vadībā?

Ja visiem Latvijas pilsoņiem ekonomiski aktīvajā vecumā būtu iespēja vēlēt Rīgas domi, ceturtā daļa (25%) pilsoņu balsotu par partiju ”Saskaņa”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Desmitā daļa (12%) pilsoņu – par Nacionālo apvienību, 7% – par Zaļo un Zemnieku savienību Vēl 6%  balsotu par Latvijas Reģionu apvienību un tikpat daudzi par partiju ”Vienotība”, bet 3% balsotu par ”No sirds Latvijai”

2%  atbalstītu Artusa Kaimiņa veidoto partiju (”KPV LV”), tikpat daudzi (2%) balsotu par Andra Amerika vadīto ”Gods kalpot Rīgai”, bet 5% – par vēl kādu citu partiju.

2% pilsoņu norādījuši, ka nebalsotu par nevienu no partijām. Bet trešā daļa (32%) aptaujāto nav varējuši konkrēti atbildēt uz šo jautājumu.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl