1 komentārs

Nākamvasar notiks pašvaldību vēlēšanas. Ja visiem Latvijas pilsoņiem ekonomiski aktīvajā vecumā būtu iespēja vēlēt Rīgas domi, kas ir lielākā un arī viena no ietekmīgākajām domēm valstī – kuru partiju viņi vēlētos Rīgas domes vadībā?

Ja visiem Latvijas pilsoņiem ekonomiski aktīvajā vecumā būtu iespēja vēlēt Rīgas domi, ceturtā daļa (25%) pilsoņu balsotu par partiju ”Saskaņa”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Desmitā daļa (12%) pilsoņu – par Nacionālo apvienību, 7% – par Zaļo un Zemnieku savienību Vēl 6%  balsotu par Latvijas Reģionu apvienību un tikpat daudzi par partiju ”Vienotība”, bet 3% balsotu par ”No sirds Latvijai”

2%  atbalstītu Artusa Kaimiņa veidoto partiju (”KPV LV”), tikpat daudzi (2%) balsotu par Andra Amerika vadīto ”Gods kalpot Rīgai”, bet 5% – par vēl kādu citu partiju.

2% pilsoņu norādījuši, ka nebalsotu par nevienu no partijām. Bet trešā daļa (32%) aptaujāto nav varējuši konkrēti atbildēt uz šo jautājumu.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl