1 komentārs

Nākamvasar notiks pašvaldību vēlēšanas. Ja visiem Latvijas pilsoņiem ekonomiski aktīvajā vecumā būtu iespēja vēlēt Rīgas domi, kas ir lielākā un arī viena no ietekmīgākajām domēm valstī – kuru partiju viņi vēlētos Rīgas domes vadībā?

Ja visiem Latvijas pilsoņiem ekonomiski aktīvajā vecumā būtu iespēja vēlēt Rīgas domi, ceturtā daļa (25%) pilsoņu balsotu par partiju ”Saskaņa”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Desmitā daļa (12%) pilsoņu – par Nacionālo apvienību, 7% – par Zaļo un Zemnieku savienību Vēl 6%  balsotu par Latvijas Reģionu apvienību un tikpat daudzi par partiju ”Vienotība”, bet 3% balsotu par ”No sirds Latvijai”

2%  atbalstītu Artusa Kaimiņa veidoto partiju (”KPV LV”), tikpat daudzi (2%) balsotu par Andra Amerika vadīto ”Gods kalpot Rīgai”, bet 5% – par vēl kādu citu partiju.

2% pilsoņu norādījuši, ka nebalsotu par nevienu no partijām. Bet trešā daļa (32%) aptaujāto nav varējuši konkrēti atbildēt uz šo jautājumu.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl