Komentāri

Lai gan vēl pa īstam nesakām, ka rudens ir klāt, sajūtu un laika ziņu prognozēs tas tomēr ir iezadzies, un pamazām vasaras sandales un kleitiņas jau varam likt skapī līdz pavasarim. Tāpēc piektdien, 15. septembrī, “900 sekundēs” klāt ir īstais brīdis uzzināt – kādas modes vēsmas atnesīs šis rudens?

Kādas krāsas aktuālas šoruden? Cik drosmīgi ir Latvijas cilvēki? Kāds ir Latvijas vīriešu stils? Par to piektdien “900 sekundēs” stāsta “QooQoo” zīmola dizainere Aļona Bauska.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Aļona Bauska mācījusies LU un Baltijas Starptautiskajā akadēmijā Vides dizaina nodaļā. Iepriekš strādājusi reklāmas aģentūrā.

“QooQoo” dibināts 2010. gadā, saņēmis Latvijas stila un modes balvu kā labākā debija. Zīmols kļuvis atpazīstams pasaulē.

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam ”Samsung Galaxy Dream Chef”; Latviju pārstāv četri dalībnieki

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam „Samsung Galaxy Dream Chef“; Latviju pārstāv četri dalībnieki

Sākot ar 19. septembri, septiņu nedēļu garumā pie skatītājiem nonāks aizraujošais kulinārijas šovs ”Samsung Galaxy Dream Chef”, kurā par Baltijas labākā jaunā pavāra titulu, vērtīgu naudas balvu un iespēju stažēties pie profesionāļiem sacentīsies 12 jaunieši no Baltijas valstīm – tostarp arī četri no Latvijas. Lai sākas aizraujošā cīņa!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot! 2

D vitamīnu mūsu organisms ražo pats – ar ādas palīdzību. Tādējādi mūsu āda kļūst par dziedzeri, endokrīnu orgānu. D vitamīns jeb, kā skaisti varam nosaukt, saules hormons ir neatsverams ne tikai kaulu, bet gandrīz visu orgānu veselības uzturēšanā. D vitamīna pietiekamībai vai trūkumam ir liela nozīme gandrīz visu hronisku slimību attīstībā.

Lasi vēl