Komentāri

Lai gan vēl pa īstam nesakām, ka rudens ir klāt, sajūtu un laika ziņu prognozēs tas tomēr ir iezadzies, un pamazām vasaras sandales un kleitiņas jau varam likt skapī līdz pavasarim. Tāpēc piektdien, 15. septembrī, “900 sekundēs” klāt ir īstais brīdis uzzināt – kādas modes vēsmas atnesīs šis rudens?

Kādas krāsas aktuālas šoruden? Cik drosmīgi ir Latvijas cilvēki? Kāds ir Latvijas vīriešu stils? Par to piektdien “900 sekundēs” stāsta “QooQoo” zīmola dizainere Aļona Bauska.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Aļona Bauska mācījusies LU un Baltijas Starptautiskajā akadēmijā Vides dizaina nodaļā. Iepriekš strādājusi reklāmas aģentūrā.

“QooQoo” dibināts 2010. gadā, saņēmis Latvijas stila un modes balvu kā labākā debija. Zīmols kļuvis atpazīstams pasaulē.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl