1 komentārs
Kas notiks ar Latvijā mītošo afgāņu bāreni? Viņa liktenis ir neskaidrs…
LETA

Atbildīgās iestādes spriedīs par risinājumu, kur tālāk dzīvos bez vecākiem palikušais bēgļu bārenis. Nespējot rast risinājumu līdz šim Latvijā nepieredzētai situācijai, afgāņu zēnam audžuģimeni sāka meklēt sociālajā tīklā Facebook. Nesaņemot atbildes no valsts institūcijām un bažījoties par viņa nonākšanu uz ielas, par šādu metodi izšķīrās Ropažu bāriņtiesa.

16 gadīgais zēns no Afganistānas Latvijā nonācis bez vecākiem. Pēc bēgļa statusa saņemšanas viņam jāpamet patvēruma meklētāju centrs Muceniekos, taču vietu nav izdevies atrast nedz krīzes centros, nedz bērnunamos.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tāpēc Ropažu bāriņtiesa lūdza bēgļu atbalsta organizāciju Patvērums Drošā māja publicēt Facebook tīklā aicinājumu atsaukties potenciālās audžuģimenes vai aizbildņus. Atsaucība bijusi liela – saņemti zvani no vismaz septiņiem interesantiem, kuri būtu gatavi puisi pieņemt.

Trešdien, 3. februārī, Labklājības ministrijas, Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas un Ropažu bāriņtiesas pārstāvji spriedīs par to, kā risināt šādas nestandarta situācijas.

Tikmēr Muceniekos lēmumu par statusa piešķiršanu vēl gaida kāds bārenis no Gambijas.

TOP komentāri

 • Maša
  0 0 0

  Maša

  Varbūt viņam meklēt sievu?
  Varēs macīt lasīt, runāt........ varbūt par ārstu izskolot

  Tak bija tika daudz interesentu

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl