1 komentārs
Kas notiks ar Latvijā mītošo afgāņu bāreni? Viņa liktenis ir neskaidrs…
LETA

Atbildīgās iestādes spriedīs par risinājumu, kur tālāk dzīvos bez vecākiem palikušais bēgļu bārenis. Nespējot rast risinājumu līdz šim Latvijā nepieredzētai situācijai, afgāņu zēnam audžuģimeni sāka meklēt sociālajā tīklā Facebook. Nesaņemot atbildes no valsts institūcijām un bažījoties par viņa nonākšanu uz ielas, par šādu metodi izšķīrās Ropažu bāriņtiesa.

16 gadīgais zēns no Afganistānas Latvijā nonācis bez vecākiem. Pēc bēgļa statusa saņemšanas viņam jāpamet patvēruma meklētāju centrs Muceniekos, taču vietu nav izdevies atrast nedz krīzes centros, nedz bērnunamos.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tāpēc Ropažu bāriņtiesa lūdza bēgļu atbalsta organizāciju Patvērums Drošā māja publicēt Facebook tīklā aicinājumu atsaukties potenciālās audžuģimenes vai aizbildņus. Atsaucība bijusi liela – saņemti zvani no vismaz septiņiem interesantiem, kuri būtu gatavi puisi pieņemt.

Trešdien, 3. februārī, Labklājības ministrijas, Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas un Ropažu bāriņtiesas pārstāvji spriedīs par to, kā risināt šādas nestandarta situācijas.

Tikmēr Muceniekos lēmumu par statusa piešķiršanu vēl gaida kāds bārenis no Gambijas.

TOP komentāri

 • Maša
  0 0 0

  Maša

  Varbūt viņam meklēt sievu?
  Varēs macīt lasīt, runāt........ varbūt par ārstu izskolot

  Tak bija tika daudz interesentu

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl