Kas ir moderna darba vide? Jānis Palkavnieks stāsta, kā strādā uzņēmums ”Printful” Piedāvā SEB banka

Agrāk pastāvēja uzskats, ka visiem jādzīvo un jāstrādā pēc vieniem noteikumiem. Taču laiki mainās un arī uzskati par to, kāda vide un darba laiks būtu darbiniekiem vispiemērotākais un efektīvākais, tagad ir mainījušies.

Patiesībā mēs esam tik dažādi, ka pielāgot vienu modeli visiem ir teju neiespējami, jo mēs katrs uzrādām savu labāko rezultātu dažādos apstākļos. Ja esi pūce, rīta agrumā no tevis nevarēs prasīt spīdošas idejas un rezultātu. Ja esi izteikts cīrulis, visasāk tavs prāts darbosies tieši rīta agrumā. Tāpēc ieguvēji ir tie uzņēmumi, kas nāk pretī saviem darbiniekiem un spēj pielāgoties darbinieku dažādībai. Tas pats attiecas uz pašu darba vietu. Iespēja aiztaisīt durvis un norobežoties no kņadas, strādāt pie stāvgalda vai darboties attālināti ir tikai daži piemēri, kā radīt darbiniekiem tādu vidi, kādā tie jutīsies labi un spēs koncentrēties uz galveno.

Kā izskatās un darbojas mūsdienīga darba vide uzzini raidījumā ”Pēdas. Kas paliek pēc tevis?” svētdienās pulksten 17.50 kanālā TV3, kā arī Go3 un www.pedaspectevis.lv.