2 komentāri
Kartona kastē pie mājas durvīm atstāts kaķītis ar pūžņojošām actiņām
Foto: Facebook

Kādam vīrietim sagādāts pārsteigums – pie mājas durvīm kartona kastē atstāts mazs, ruds kaķēns ar pūžņojošām actiņām. Vīrietis diemžēl nevar kaķīti paturēt, jo pašam jau ir divi suņi un kaķi, tādēļ tagad mazajam, rudajam draugam tiek meklētas jaunas mājas.

“Kaut kāds kr***ns šovakar pie manas mājas nolika kasti ar mazu kaķēnu iekšā. Kaķēns aktīvi saka “mjau”, bet ir slims – actiņas pūžņo,” raksta vīrietis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Viņš kaķi aizvedis uz diennakts veterināro klīniku pie Sporta akadēmijas. “Dakteris apkopa kaķi, kaut ko iešpricēja un nozīmēja ārstēšanos. Pēc viņa vārdiem kaķim ir kāds 1,5 mēnesis un potenciāls veiksmīgi dzīvot. Vai paliks ar abām acīm vēl gan esot pāragri minēt,” viņš raksturo situāciju.

Diemžēl kaķēna atradējs dzīvnieciņu nevar paturēt, tādēļ tiek meklēts “kāds, kurš vēlas kaķi, kurš var veltīt laiku ārstēšanai (pirmajam cēlienam zāles esmu jau nopircis), vai zina, kur vislabāk tādu nabaga kaķi nogādāt, lai viss pasākums nebeidzas ar iemidzināšanu?”

Interesenti var zvanīt pa tālruņa numuru 25908122.

Foto: Facebook

Foto: Facebook

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl