Komentāri

Iespēja par iespēju samaksāt par komunālajiem pakalpojumiem tieši uzņēmumam, lai izvairītos no apsaimniekotāju negodprātīgas rīcības, nav guvusi atsaucību.

Vairāki Latvijas māju apsaimniekotāji, tostarp arī lielākais – Rīgas namu pārvaldnieks –, ir izsūtījis šādu piedāvājumu saviem klientiem, taču atsaucība ir neliela un to izmantot pagaidām gatavs ir tikai retais. Ideja ieviest tiešos maksājumus savulaik radās, lai aizstāvētu iedzīvotājus no negodīgiem māju apsaimniekotājiem, kuri naudu no dzīvokļu īpašniekiem saņem, bet pakalpojumu sniedzējiem to nesamaksā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Daudziem iedzīvotājiem tuvākajos mēnešos būs jāpieņem lēmums, vai viņi ir ar mieru maksāt ”pa tiešo” pakalpojumu sniedzējiem. Lai tas notiktu, šai idejai jāpiekrīt vismaz 51% dzīvokļu īpašnieku, turklāt par katru šādu norēķinu vidēji būs jāsamaksā papildus 3,5 eiro. Tieši izmaksas visbiežāk attur iedzīvotājus izmantot šo iespēju.

Tik dārgi par iespēju pa tiešo norēķināties ar komunālo pakalpojumu sniedzēju esot jāmaksā tāpēc, ka katra šāda rēķina apstrāde prasīšot laiku, un tas kādam būs jādara, skaidro pakalpojumu sniedzēji.

Plašāk par šo tematu uzzini, skatoties video!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl