Kārtējo reizi rosina atjaunot obligāto iesaukšanu armijā, ministrs to noraida

Papildu divi miljardi eiro, kas jāatņem kādai nozarei, un Zemessardzes sagraušana – tāda būtu samaksa par profesionālā dienesta atjaunošanu Latvijā. Tik skarbu ainu zīmē aizsardzības ministrs Raimonds Bergmanis, atbildot uz Saeimas deputāta Edvīna Šnores aicinājumu atjaunot obligāto dienestu Latvijā.

Atpakaļ uz rakstu

4 komentāri

 • Voldemārs Stāvusis

  Voldemārs Stāvusis

  1) Tie divi miljardi eiro jāatņem saimniekot neprotošajām ministrijām, "otkatu" un shēmu organizētājiem. Sanāks vēl lielāka summa.
  2) Kurš šeit sariktējies uz Zemessardzes sagraušanu? Ne viņš to organizēja, ne viņš arī noteiks, ka tā savu misiju jau ir veikusi!
  P.S. Kārļa Ulmaņa laikos aizsargu (nodevīgi likvidētā) institūcija palīdzēja iztīrīt valsti no to aplauppošo daudzo sīkpartiju bara, gan lieliski sadzīvoja ar obligātā iesaukuma armiju, gan pēc atkārtotas okupacijas nikni cīnījās Nacionālo partizānu grupās. Parasti - atdodot dārgāko - savu dzīvību...
 • Arnis Banders

  Arnis Banders

  Nauko cepties,aizstaves amisu Latino in Canada's kavalerija in Italy makaroni !!!
 • Vilnis Bajārs

  Vilnis Bajārs

  Protams, kur tad ņems līdzekļus???? Un kurš, brīvprātīgi - piespiedu kārtā dienēs, ja visi ir aizbraukuši?
 • apsmieklis

  apsmieklis

  Kauns par šito valsti ne valsts,bet plikadīdas nekādas cieņas, ka lai cik lieli bruņotie spēki, bet pāris divīzijas nepamaisītu vismaz šinīs laikos palikt par maukām,ja būtu obligātais dienests kur neviens par mīksto nevalkātos apkārt,kauns par parādi,kas notika Ukrainas neatkarības dienā,kad visur karavīru mazāk kā rotas vadi mazāk nesoļoja nevienam,bet no Latvijas četratā viens priekšā trīs ar intervālu 6 metri tie trīs un vieni paši simtu metru no citu valstu pārstāvjiem,skats bija iespaidīgs četratā citi saka trijatā kā kurš saskatīja ko tur par obligāto, ja izbarot nav naudas un drēbēm apaviem!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!