“Karš” ap tualetēm nerimst – modernizētās Vaivaru stacijas epopeja

Komentāri

Drīzumā vēsturiskajai Vaivaru koka stacijai konkursā tiks meklēts īrnieks, ar to it kā noslēdzot epopeju ar modernizētajām dzelzceļa stacijām Jūrmalā. Tomēr tagad pēc modernizācijas atklājušās vēl dažas problēmas – Latvijas dzelzceļš un Jūrmalas pilsētas dome nespēj mēnešiem vienoties, kas apsaimniekos labierīcības jaunajās stacijās un pieturas punktos.

Viena gada laikā, kopš sākās dzelzceļa staciju modernizācijas projekta aktīvā fāze, Vaivari ir viena no tām vietām, kas piedzīvojusi visradikālākās vizuālās pārvērtības. 200 metrus tālāk pārvietota vecā stacijas ēka, un arī jaunā modernā būve kopš vasaras beigām citā veidolā – tagad apšūta ar baltiem dēļiem, jo iepriekšējā izskatā netika ļauts to pieņemt ekspluatācijā. Taču pēc modernizācijas atklājušās arī citas problēmas, proti, nedarbojas labierīcības.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Uzņēmums Latvijas dzelzceļš skaidro, ka nevar vieni uzņemties stacijas tualešu apsaimniekošanu, un uzskata, ka jāiesaistās Jūrmalas domei. Dzelzceļš norāda, – tā kā Jūrmala gūs ienākumus no tūrisma nozares, tad arī pašai pilsētai būtu jāiesaistās šā jautājuma sakārtošanā. Kūrortpilsēta tam nevēlas piekrist.

Jūrmalas dome aprēķinājusi, ka tualešu apsaimniekošanas izdevumi visās stacijās būtu ap 120 tūkstošiem eiro gadā.

Tikmēr vēsturiskā Vaivaru stacijas koka ēka pēc atjaunošanas tagad stāv tukša mežmalā.

Video

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl