“Karš” ap tualetēm nerimst – modernizētās Vaivaru stacijas epopeja

Komentāri

Drīzumā vēsturiskajai Vaivaru koka stacijai konkursā tiks meklēts īrnieks, ar to it kā noslēdzot epopeju ar modernizētajām dzelzceļa stacijām Jūrmalā. Tomēr tagad pēc modernizācijas atklājušās vēl dažas problēmas – Latvijas dzelzceļš un Jūrmalas pilsētas dome nespēj mēnešiem vienoties, kas apsaimniekos labierīcības jaunajās stacijās un pieturas punktos.

Viena gada laikā, kopš sākās dzelzceļa staciju modernizācijas projekta aktīvā fāze, Vaivari ir viena no tām vietām, kas piedzīvojusi visradikālākās vizuālās pārvērtības. 200 metrus tālāk pārvietota vecā stacijas ēka, un arī jaunā modernā būve kopš vasaras beigām citā veidolā – tagad apšūta ar baltiem dēļiem, jo iepriekšējā izskatā netika ļauts to pieņemt ekspluatācijā. Taču pēc modernizācijas atklājušās arī citas problēmas, proti, nedarbojas labierīcības.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Uzņēmums Latvijas dzelzceļš skaidro, ka nevar vieni uzņemties stacijas tualešu apsaimniekošanu, un uzskata, ka jāiesaistās Jūrmalas domei. Dzelzceļš norāda, – tā kā Jūrmala gūs ienākumus no tūrisma nozares, tad arī pašai pilsētai būtu jāiesaistās šā jautājuma sakārtošanā. Kūrortpilsēta tam nevēlas piekrist.

Jūrmalas dome aprēķinājusi, ka tualešu apsaimniekošanas izdevumi visās stacijās būtu ap 120 tūkstošiem eiro gadā.

Tikmēr vēsturiskā Vaivaru stacijas koka ēka pēc atjaunošanas tagad stāv tukša mežmalā.

Video

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl