Kariņš: Vakcinācijas centru darbs norit raiti, aicinu visus vakcinēties

0 Komentāru
Kariņš: Vakcinācijas centru darbs norit raiti, aicinu visus vakcinēties
VALSTS KANCELEJA

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš (JV) trešdien, 19. maijā, apmeklējot vakcinācijas centru ”ATTA centrs” Rīgā, secināja, ka Covid-19 vakcinācijas process norit raiti, un aicināja cilvēkus izmantot sev ērtākās vakcinācijas iespējas.

Lielā vakcinācijas centra ”ATTA centrs” apmeklējuma laikā Ministru prezidents iepazinās ar vakcinācijas procesu, vakcinācijas personāla darbu, kā arī pārrunāja vakcinēšanās pieredzi ar centra apmeklētājiem.

Ar lielā vakcinācijas centra darbību Kariņu iepazīstināja vakcinācijas centru apkalpojošās ”Veselības centru apvienības” valdes priekšsēdētāja Stella Lapiņa un Nacionālā veselības dienesta Vakcinācijas projekta nodaļas vadītāja Eva Juhņēviča.

Vizītes laikā Ministru prezidents pateicās vakcinācijas personālam par darbu un apmeklētājiem, ka izvēlējušies vakcinēties pret Covid-19, norādot, ka vakcinācija ir vienīgais risinājums pandēmijas drīzai izbeigšanai.

Kariņš aicina ikvienu Latvijas iedzīvotāju, kas vēl nav vakcinējies, izmantot valsts piedāvāto iespēju vakcinēties pret Covid-19 kādā no vairāk nekā 800 vakcinēšanas punktiem Latvijā.

Lasi arī: 

0 Komentāru