Kariņš uzdod IZM sagatavot regulējumu ārtelpu sporta sacensību rīkošanai epidemioloģiski drošā veidā

0 Komentāru
Kariņš uzdod IZM sagatavot regulējumu ārtelpu sporta sacensību rīkošanai epidemioloģiski drošā veidā
IMAGO IMAGES/SCANPIX

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš (JV) uzdevis Izglītības un zinātnes ministrijai (IZM) sagatavot regulējumu ārtelpu sporta sacensību rīkošanai epidemioloģiski drošā veidā, informēja Ministru prezidenta preses sekretārs Sandris Sabajevs.

Turpinot samazināties Covid-19 izplatībai, Ministru prezidents Krišjānis Kariņš ir uzdevis Izglītības un zinātnes ministrijai (IZM) sadarbībā ar Veselības ministriju (VM) sagatavot un iesniegt valdībā normatīvo regulējumu epidemioloģiski drošai sporta sacensību norises kārtībai, lai, sasniedzot valdībā izskatītos Covid-19 izplatības ierobežojumu mazināšanai noteiktos priekšnosacījumus – saslimstības kumulatīvā radītāja samazināšanos līdz 200 gadījumiem uz 100 000 iedzīvotājiem, – varētu atsākt ārtelpu sporta sacensību norisi.

Ministru prezidents rezolūciju izdevis, pamatojoties uz 2021. gada 26. martā valdībā izskatītajiem Starpinstitūciju darbības koordinācijas grupas priekšlikumiem Covid-19 izplatību ierobežojošo pasākumu pārskatīšanai un priekšnoteikumiem to mazināšanai.

Atbilstoši Slimību profilakses un kontroles centra informācijai patlaban Covid-19 kumulatīvais rādītājs ir 219 gadījumu uz 100 000 iedzīvotājiem.

0 Komentāru