Kariņš: Problēma, ar ko jāsaskaras izglītības sistēmā, ir neefektīva līdzekļu izlietošana

Sistēmas, tostarp izglītības, sakārtošana ir vienīgā šīs valdības jēga, iznākot pie protestējošajiem pedagogiem, trešdien sacīja Ministru prezidents Krišjānis Kariņš (“Jaunā Vienotība”).

Atpakaļ uz rakstu

3 komentāri

 • Elīna

  Elīna

  Ko jūs tās pašvaldības spīdziniet? Motivējiet ar nodokļiem pašvaldības attīstīs ražošanu un būs i iedzīvotāji, i skolas. A tagad kāds plāns Latvijas teritorijai ārpus Rīgas un pierīgas?
  Kad būs atbilde?
 • latvietis

  latvietis

  Mūsu valstī visās jomās,it sevišķi valsts pārvaldē nauda tiek nevis tērēta, bet šķērdēta neefektīvi. Visi ierēdņu kantori un valsts pārvaldes iestādes ir piebāztas ar varu turošo radiem , draugiem un caurkritušajiem deputātiem, kas tik vien zin, kā saņemt algas, bet darīt pēc iespējas mazāk vai vispār neko nedarīt. Jauni biroji un kantori veidojas cits pēc cita. Ar kādu mērķi? Ievediet šajā jomā kārtību, aizvāciet liekēžus ,no darbiniekiem prasiet efektīvu atdevi, tad arī varēsiet to pašu prasīt no pārējās jomās strādājošajiem.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!