Kariņš: Nākamnedēļ varētu vēlreiz skatīt jautājumu par 200 eiro pabalstu pensionāriem

7 komentāri
Kariņš: Nākamnedēļ varētu vēlreiz skatīt jautājumu par 200 eiro pabalstu pensionāriem
ILZE ZVĒRA/F64

Nākamnedēļ koalīcijas Sadarbības sanāksmes sēdē varētu vēlreiz skatīt jautājumu par 200 eiro pabalstu pensionāriem, piektdien preses konferencē pēc valdības sēdes sacīja premjers Krišjānis Kariņš (JV).

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš (JV)

“Sagaidu, ka Labklājības ministrija piedāvās savu redzējumu. Svarīgi, lai jebkurš piedāvājums “trāpītu” tieši tiem cilvēkiem, kuriem palīdzība Covid-19 apstākļos nepieciešama visvairāk.”

Valdības vadītājs piebilda, ka tad, ja Labklājības ministrijas piedāvājums būs līdz galam izstrādāts un gūs atbalstu koalīcijas Sadarbības sanāksmē, tad to nākamnedēļ varētu skatīt arī valdībā.

Jau ziņots, ka priekšlikums par 200 eiro atbalstu arī pensionāriem un invaliditātes pensiju saņēmējiem, kā arī personām, kuras saņem valsts sociālā nodrošinājuma pabalstu, 15. februāra koalīcijas Sadarbības sanāksmes sēdē neguva atbalstu, lai gan nedaudz vēlāk Jaunā konservatīvā partija (JKP), kura piedāvāja minētai grupai izmaksāt 250 eiro, un Zaļo un zemnieku savienība pauda atbalsu par šādu pabalstu izmaksu.

Ieskaties šeit: Koalīcija konceptuāli vienojusies par 200 eiro atbalsta izmaksu pensionāriem un cilvēkiem ar invaliditāti

Trešdien, 24. februārī, Valsts prezidents Egils Levits pauda atbalstu iecerei piešķirt pabalstu pensionāriem. Lasi plašāk šeit: Valsts prezidents atbalsta ieceri piešķirt pabalstu pensionāriem

Lasi vēl: Petraviča: Visdrīzāk 200 eiro pabalstu pensionāriem rosinās piešķirt, nosakot konkrētu pensijas slieksni