Kariņš: Latvijā jāievieš aktīva robežkontrole; jaunākās klases no nākamās nedēļas jāpalaiž brīvdienās

Latvijā jāievieš aktīva robežkontrole un būtiski jāpalielina Covid-19 testēšanas kapacitāte, kā arī jaunākās klases no nākamās nedēļas plānots laist Ziemas brīvdienās, attiecīgi pagarinot mācību gadu vēlāk, pirmdien, 30. novembrī, pēc tikšanās ar Valsts prezidentu Egilu Levitu un Saeimas priekšsēdētāju Ināru Mūrnieci pauda Ministru prezidents Krišjānis Kariņš (JV).

Atpakaļ uz rakstu

29 komentāri

 • Pienenite27

  Pienenite27

  Es lasu visu so murgu un domaju.... Tad kad cilveki nesaja maskas tikai autubusos nebija nekadu saslimsanu tgd ka janesa vinas ir visur ta cilveki sak slimot vairak un vairak... Un ka viniem liekas ka tie berni vares srundas nosedet ar maskam ja man atrodoties veikala 5 min ir jau slimti nosvidusi seja zem maskas ... Ka jums liekas ka berni to iztures vini tak visi kritis no kajam. Murgs... Katram otram peksni uzrada covid pozitivus testus nu neticu ka ta ir. LV nau tik daudz cilveku ka to mistisko skaitu ko te raksta kas ir saslimusie... Jasak aizdomaties 😕
 • Ilze Garkalne
 • Nu re
 • Lilija Freija
 • Svetlana Briede

  Svetlana Briede

  Beidziet riet, ka nebaroti suņi!!! Cilvēks dara savu darbu. Ja varat labāk, jāiet politikā un Latvija uzplauks! Bet spriežot pec komentētāju prāta spējām, Latvija beigtu pastāvēt!!!
 • Ilva Roļiča
 • Bet kā 5., 6.klases

  Bet kā 5., 6.klases

  kā tās? Turpinās būt eksperimentālie trusīši , kaut šajā vecumgrupā no 10-12 gadiem visvairāk bērni saslimst?!? Nu cik var?!!
 • Čeburaška

  Čeburaška

  Galvenais ir publiskot precīzus datus par saslimušajiem, piemēram pozitīvs rezultāts tiek uzdots par saslimušu, kaut slimniekam medicīnas iestādē tiek veikti vismaz 3 COVID testi. Tad patiesībā - cik personas ir uzrādījušas pozitīvu testu? Cik ir testētas? Nav cerību pozitīvo testu skaitam samazināties ja reālajiem slimniekiem slimnīcā testu taisa ik pārdienas un pieskaita pa rublītim "ziedojumu" makā.
 • Anete

  Anete

  Viss aizliegts , bet pie manikíra dríkst iet ? Vai káds vispár seko lídzi , ká un kur manikíristes dezinficé savus instrumentus ? Vai vispár dezinficé , vai pietiek iemérk kaut kádá skidrumá ?? Med. izglítíbas vinám nav .
 • #

  #

  Kāds brīvlaiks??? Kā jūs iedomājaties-tā pēkšņi ņemt un noslēgt semestri???? Tikko visās skolās bij jānodrošina 3m2,visas skolas nepagurušas to izpildīja,tagad pēkšņi brīvlaiku?
  Nopietni,kā jūs iedomājaties,kā tie mazie sapratīs tās mācības?! Tagad pēkšņi uzliks visiem semestra noslēguma darbus un viss! ?
  Tikko vēl runāja,ka bērni nepārnēsā vīrusu,tagad sāk atkal purināt bērnus!!! Un kā ir ar bērnudārza bērniem,ko tos neaiztiekam???
  • kad

   kad

   runāja un kas , ka bērni nepārnēsā vīrusus? Tikai plakanzemji un nanoūdens dzērāji.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!