Kariņš: Jautājumi par vakcināciju pret Covid-19 un valsts atbalstu uzņēmējiem jārisina raitāk un skaidrāk

Gan jautājumus par vakcināciju pret Covid-19, gan valsts atbalstu uzņēmējiem un darba ņēmējiem nepieciešams risināt raitāk un skaidrāk, pēc tikšanās ar Valsts prezidentu Egilu Levitu žurnālistiem sacīja Ministru prezidents Krišjānis Kariņš (JV).

Atpakaļ uz rakstu

2 komentāri

 • Redzes loks

  Redzes loks

  Kariņ, tak vienreiz vācies no sava amata un brauc uz savu ASV. Tu mums tautai esi jau noriebies līdz kaklam. Skaties, ka tev kāds latvietis tev pierē neiešāv. Latvija ir maziņa valsts, bet tomēr viņa var iepist jip kuram. Nekaitini latviešus!
 • Mary Dahl

  Mary Dahl

  All thanks to Mr Travis for this exceptional payout, i was absolutely amazed when i got the notification that my withdrawal request has been processed and my profit was paid to my wallet.Financial security and independence are like a three-legged stool resting on savings, insurance and investments. Want to use this opportunity to recommend Mr Travis as the man to meet, if you want to know more about Cryptocurrency,send a friend request and make contact
  https://www.facebook.com/travis.goldstein01

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!