Kariņš: Atbildīga rīcība, savstarpēja cieņa un atbalsts ir labākā dāvana mūsu Latvijai šogad

“Atbildīga rīcība, savstarpēja cieņa un atbalsts ir labākā dāvana mūsu Latvijai šogad,” – sagaidot Latvijas valsts proklamēšanas gadadienu 18. novembrī, savā apsveikuma uzrunā uzsver Ministru prezidents Krišjānis Kariņš (“Jaunā Vienotība”).

Atpakaļ uz rakstu

10 komentāri

 • spriidiic

  spriidiic

  Kā tikt vaļā no sajūtas , ka šamais runā vienu , dara citu ?
 • MK logopēdam

  MK logopēdam

  Nevar saprast - kas tai Latvijai ir - simtdivi rakstīts, bet premjermists saka runā kā cimdi divi.
 • L.B.

  L.B.

  Latvijas valsts kvalitāte ir tieši atkarīga no mums . Kādi esam mēs visi , tāds ir arī mūsu valsts stāvoklis . Atmodai bijām visi vienoti un tā ir patiesa Brīvība . Tagad katrs par sevi un nevaram vienoties nevienai labai domai . Ja mēs visi būtu atbilstoši savu prasību kvalitātei un vienoti šo ideju īstenošanai , tad arī valdībai tiktu izvirzīti cilvēki , kuri patiesi pārstāvētu tautas un Latvijas valsts intereses . Sveiciens Latvijas Valsts Svētkos ! :)
 • Ivars Silnieks
 • pulga

  pulga

  Jā, knariņ, sāksim ar administratīvo sodu par maskas nevilkšanu darba vietā šajā video. Karogs drīkst būt yikai tavā datba vietā pēc likuma, tas ka kadrs ir kombinēts - milicijai taisnosies pēc soda nomaksas.
 • ro
 • Skolnieciņš no svētbirzs

  Skolnieciņš no svētbirzs

  Ir pienācis ilgi gaidītais 18.novembris. Šī svinīgā diena ir ļoti īpaša mūsu tautai. Tieši 1918. gada 18.novembrī mūsu tauta kļuva brīva, jo tika atgūtas mūsu senču zemes. Tika nodibināta Latvijas Republika. Latvija – tās ir mūsu tautas mājas. Latvija ir Latvju Dievu dāvana mums. Tieši 18.novembris ir īstais laiks, lai lūgtu Latvju Dievus. Aizlūgsim Latvju Dievus pār mūsu valsti, tautu un valdību. Uz klaja lauka ar izstieptām rokām lūgsim visvareno Pērkonu – Debesu Tēvu! Mežā pie svētakmeņa lūgsim visvareno Dabas Māti! Noliekot svecītes un ziedus uz tuvinieka kapa, lūgsim visvareno Veļu Māti! Savās mājās lūgsim visvareno Laimu! Lūgsim Latvju Dievus – mūsu zemītes un latvju tautas aizstāvjus! Ticēsim labajam. Ticēsim Latvju Dieviem. Lai Latvju Dievi ir ar mums! Lai Latvju Dievi mūs svētī!!!
  Ar Tēvzemes mīlestību, Skolnieciņš no svētbirzs [Latvju Dievu dēls]
  ©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
  #Latvija #Tēvzeme #brīvība #18.novembris #18.11.1918. #neatkarība #drošība #patriotisms #pagāni #svētbirzs #LatvjuDievi #Pērkons #Māra #Laima #LatvjuDievuSvētība #saticība #miers
  • Nidra

   Nidra

   1918. gada 18. novembrī neviena zeme netika atgūta, atbrīvošanas cīņas sākās gadu vēlāk. Vajag lasīt grāmatas bērza tāss pīpēšanas starplaikos.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!