Kariņš aicina iedzīvotājus gaidāmajos svētkos Aglonā un Rīgā ievērot piesardzību

0 Komentāru
Kariņš aicina iedzīvotājus gaidāmajos svētkos Aglonā un Rīgā ievērot piesardzību
MĀRTIŅŠ ZILGALVIS, F64

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš (JV) aicina iedzīvotājus gaidāmajos svētkos Aglonā un Rīgā ievērot valdības noteiktos ierobežojumus Covid-19 izplatības mazināšanai, savukārt atbildīgās iestādes – sekot līdzi sabiedrības veselības drošībai.

Kariņš aicina iekšlietu ministru Sandi Ģirģenu (KPV LV) un vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministru Juri Pūci (AP) sekot līdzi ierobežojumu ievērošanas kontrolei nedēļas nogalē Aglonā un Rīgā, kur attiecīgi notiek Vissvētākās Jaunavas Marijas debesīs uzņemšanas svētki un pilsētas svētki.

“Lai arī epidemioloģiskā situācija Latvijā patlaban ir apmierinoša, tomēr, ņemot vērā Covid-19 izplatību pasaulē un saslimstības pieaugumu Eiropā, aicinu ikkatru iedzīvotāju būt atbildīgam un ievērot ekspertu ieteikumus un valdības ierobežojumus koronavīrusa izplatības mazināšanai,” norādīja premjers.

Valdības vadītājs Ģirģenam un Pūcem lūdz nepieciešamības gadījumā nekavējoties rīkoties sabiedrības veselības aizsardzībai.

Iekšlietu ministra pārziņā ir Valsts policijas darbība, savukārt vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministra atbildībā ir Rīgas pagaidu administrācija, kas kontrolē Rīgas pašvaldības policijas darbību.

0 Komentāru