Kardiologs Ērglis: Mana Latvija – tā ir iespēja, ka es varu labi justies šeit un nekur nav jābrauc prom

0 Komentāru

Raidījums “900 sekundes” Patriotu nedēļā vaicāja sabiedrībā zināmiem cilvēkiem, kādas ir pirmās asociācijas, kad jautā, kas ir Latvija? Lūk, pirmais stāsts – kardiologs Andrejs Ērglis!

Kardiologs Ērglis par to, kas ir viņam ir Latvija:

Mana Latvija ir kaut kas ļoti liels, un mana Latvija ir saule, kas spīd, protams, Mana Latvija ir mana ģimene, mani bērni un un mani draugi. Mana Latvija ir visā tā vide, kurā es dzīvoju. Mana Latvija ir tā iespēja, ka es varu labi justies šeit, un tā sajūta, ka man nekur nav jābrauc prom, lai es labi justos šeit. Mana Latvija ir arī sāpes ar to, ko es daru, un laikam tā ir tā laime, ka es to visu varu piedzīvot.

Mana Latvija jau nebeidzās ar Latvijas robežām, mana Latvija ir visur tur, kur es esmu, visur tur, kur es redzu mūsu, latviešu, es domāju – visu iedzīvotāju – panākumus.

Mana Latvija lielā mērā ir tas darbs, ko es daru, un tā ir šī slimnīca, un arī slimnīca visplašākajā nozīmē – visa ārstu sabiedrība, māsu sabiedrība un visa māsu palīgu sabiedrība.

Redziet, aiz muguras ir vecas ēkas, kuras jāatjauno, bet blakus ir jaunā slimnīca. Man Latvija lielā mērā ir arī valsts un tieši valsts, kas tiek celta – ar visām kļūdām, ar visiem ne pārāk tiešiem un taisniem ceļiem. Bet tas arī ir tas, kas nosaka mūs.

 

0 Komentāru