Karavīri, zemessargi un viņu tuvinieki dosies pārgājienā uz Aglonu

1 komentārs
Karavīri, zemessargi un viņu tuvinieki dosies pārgājienā uz Aglonu
Foto: REUTERS/SCANPIX

Karavīri, zemessargi un viņu tuvinieki uzsāks desmit dienu pārgājienu no Ādažu bāzes uz Aglonu, lai 14. augustā piedalītos Svētās Jaunavas Marijas debesīs uzņemšanas svētkos.

Iziešana notiks trešdien 5. augustā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Pārgājiena laikā Nacionālo bruņoto spēku personāls varēs uzlabot ne tikai savu fizisko sagatavotību, bet iepazīties arī ar kultūrvēsturiskajiem pieminekļiem, nacionālo partizānu un karavīru cīņu un piemiņas vietām, kā arī labāk izprast Latvijas vēsturi, veicināt komandas garu un biedriskumu karavīru vidū. Karavīri ceļā dosies formastērpos un ar Latvijas karogu,” vēsta Aizsardzības ministrijas pārstāvji.

Karavīri un viņu tuvinieki kājām mēros teju 300 kilometrus šādā maršrutā: Ropaži–Lielvārde–Jaunjelgava–Sēlpils–Kūku pagasts–Atašiene–Rudzāti–Preiļi–Aglonas stacija–Aglona, vidēji dienā paredzēts noiet 35 kilometrus.

Svētceļojumu vadīs Nacionālo bruņoto spēku Sauszemes spēku kājnieku brigādes 1. kājnieku bataljona kapelāns virsleitnants priesteris Ilmārs Kravalis.

Lai stiprinātu karavīru un zemessargu patriotisko un morālo vērtību izpratni, fizisko sagatavotību, veicinātu civilmilitāro sadarbību, Sauszemes spēki pārgājienu no Ādažu bāzes līdz Aglonai rīko jau otro gadu.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl