Komentāri
Karavīri, pieminot kritušos biedrus Irākā un Afganistānā, noliek svecītes
(Foto: Vita Kubiņeca)

Pirms Lāčplēša dienas svinībām Ādažu bāzē tika rīkots piemiņas brīdis starptautiskajās operācijās Afganistānā un Irākā kritušajiem karavīriem, kuram dots nosaukums Karavīru nakts. 

Pasākums sākās Ādažu militārās bāzes kapelā ar svētbrīdi, kuru vadīja kapelāns kapteinis Raimonds Krasinskis. Pēc tam kritušo piederīgie, dienesta biedri, ar kuriem kopā dienējuši kritušie, un Ādažu bāzē izvietotie karavīri nolika svecītes pie pieminekļa kritušajiem biedriem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šogad pirmo reizi pasākumā piemiņas vietā kritušajiem karavīriem svecītes nolika arī sabiedroto spēku pārstāvji – ASV un Norvēģijas bruņoto spēku karavīri. Pasākums notiek jau septīto gadu.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl