Karatē skolotājs iekausta bērnu, bet paliek nesodīts

Komentāri

Vai rokas pacelšana pret bērnu, lai izšķirtu strīdu vai viņu nomierinātu, ir normāla? Tādu jautājumu uzdod kāda mamma, kuras dēls pēc nepatīkama incidenta vairs neapmeklē karatē nodarbības.

Jūlija ar raidījumu Degpunktā sazinājās, kad saņēma no policijas paziņojumu par administratīvās lietvedības izbeigšanu. Runa ir par pagājušā pavasara notikumiem, kas risinājušies ar viņas 11 gadus veco dēlu. Puika jau labu laiku apmeklējis karatē nodarbības, taču viena no tām izvērtusies ar ļoti bēdīgām sekām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Proti, treneris esot mēģinājis izšķirt puiku ķīviņu ar spēka palīdzību. Tā stāsta Jūlija. Bērna vecmāmiņa puisi aizvedusi uz Bērnu slimnīcu, kur viņam noteikts trīs dienu mājas režīms. Vecmāmiņa vērsusies policijā, kur uzsākta administratīvā lietvedība, savukārt Jūlija pati nav bijusi Latvijā, tāpēc nav aizvedusi bērnu uz ekspertīzi.

Skaties foto:

Gājis laiks, puisis treniņus vairs nav apmeklējis, un Jūlija gaidījusi, ka treneris par izdarīto saņems kaut kādu sodu. Taču nekā. Policisti tagad uzrakstījuši atteikumu. Jūlija nav gatava samierināties ar policijas šā brīža nostāju. Viņa saka: pilnīgi pietiekami, ka ārsti konstatējuši nobrāzumus uz bērna kakla, lai trenerim būtu jāatbild par roku palaišanu.

Jūlija grib, lai trenerim vairs neļauj mācīt bērnus. Policisti iesaka viņai vērsties Latvijas Sporta federācijā. Lēmumu var arī pārsūdzēt, taču pagaidām policisti nedomā, ka treneris tīši darījis bērnam pāri. Viņš pats no tikšanās ar mums atteicās, taču telefoniski paskaidroja, ka nejūtas vainīgs.

Skaties video:

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl