Kanāls TV3 paplašina ziņu un informatīvo raidījumu apjomu

6 komentāri
Kanāls TV3 paplašina ziņu un informatīvo raidījumu apjomu
PUBLICITĀTES FOTO

Mediju grupas “TV3 Group” kanāls TV3 no 2020. gada 6. janvāra piedāvās daudz plašāku ziņu un informatīvo raidījumu programmu, kurā ietilps gan rīta raidījums “900 sekundes”, gan raidījums “Bez Tabu”, gan arī vakara ziņas, ietverot sporta un laika ziņas, kā arī informatīvais raidījums “Degpunktā”.

Būs arī jaunums – ”TV3 Ziņas īsumā”, kurās skatītājus vēl pirms detalizētākām ziņām, kas gaidāmas vakarā, īsi informēs par dienas svarīgākajiem notikumiem. Jaunā ziņu un informatīvo raidījumu komanda ir izveidota, apvienojot TV3 un LNT ziņu dienestu profesionāļus.

Sākot ar 6. janvāri, darbdienās plkst.6.00 kanālā TV3 būs skatāms iemīļotais rīta raidījums ”900 sekundes”. Tajā skatītājus ik darbdienas rītu modinās raidījuma moderatori Kristīne Garklāva, Arta Skuja un Tālis Eipurs, savukārt gan moderatoru, gan žurnālistu pienākumus pildīs Ivo Jurkāns un Ģirts Krastiņš. Par aktualitātēm sportā rīta stundā pastāstīs Toms Prāmnieks un Kaspars Dvinskis, bet par gaidāmo laiku informēs enerģiskie moderatori Māris Grigalis un Mārtiņš Spuris. Rīta raidījumu ”900 sekundes” producēs līdzšinējā raidījuma producente Diāna Vīlipa – Folka un bijusī LNT Ziņu producente Ilze Aginta.

”No jaunā gada TV3 ziņu un informatīvos raidījumus veidos spēcīgas un pieredzējušas komandas, par kuru profesionalitāti gan mēs paši, gan skatītāji jau iepriekš ir pārliecinājušies. Kvalitatīvs, profesionāls un aktuāls ziņu saturs turpinās būt starp galvenajām ”TV3 Group” vērtībām,” komentē ”TV3 Group” vadītājs Kristians Antings.

No 6. janvāra raidlaiku mainīs raidījums ”Bez Tabu”. Ja patlaban tas skatītājiem ir pieejams darbdienās plkst.19:35, tad no 6. janvāra iemīļotie raidījuma vadītāji – Agnese Drunka, Evelīna Strazdiņa, Egons Reiters un Juris Šteinbergs – skatītājus uzrunās plkst.19:10.

Ik vakaru kanāls TV3 skatītājiem piedāvās jaunās komandas veidotās TV3 Ziņas, kurās par dienas svarīgākajiem notikumiem un aktualitātēm skatītājus turpinās informēt moderatori Arnis Krauze, Kristīne Anže un Edijs Bošs. No 6. janvāra TV3 Ziņām tiks mainīts raidlaiks – no pirmdienas līdz sestdienai tās būs skatāmas plkst. 20:00, bet svētdienās plkst.19:00. Ziņas producēs līdzšinējais TV3 Ziņu producents Alvils Vīksne un bijušais LNT Ziņu producents Valdis Francis.

No 6. janvāra TV3 piedāvās jaunumu – raidījumu ”TV3 Ziņas īsumā”. Tas būs skatāms ik darbdienu plkst.18:00. Raidījumā moderatori īsi iezīmēs būtiskākos dienas notikumus, par kuriem plašāk informēs ziņās plkst.20:00.

Darbdienās un sestdienās īsi pēc plkst.20:30 TV3 ēterā būs skatāmas arī Sporta ziņas, kurām sekos Laika ziņas. Kādiem laikapstākļiem sagatavoties, darba dienās skatītājiem pastāstīs Raitis Zapackis un Kristaps Tālbergs, bet sestdienās par gaidāmo laiku informēs Ilona Skorobogatova.

No 6. janvāra darbdienu vakaros plkst.20:40 TV3 būs vērojams arī informatīvais raidījums ”Degpunktā”. Tajā par dienas satraucošākajiem notikumiem informēs moderatori Diāna Eisaka un Kristaps Rūķītis. Raidījumu producēs līdzšinējais producents Agris Blumfelds.

Kanāls LNT, kā arī Kanāls 2 turpinās darbību saskaņā ar spēkā esošajām licencēm, līdz brīdim, kad tiks izsniegtas jaunās licences. Jau no 2020. gada 1. janvāra kanāls LNT, kas pēc jaunās licences saņemšanas mainīs zīmola nosaukumu uz TV3 Life, piedāvās gan jaunu vizuālo identitāti, gan plašu programmu izklaidei, iedvesmai un atpūtai – pasaulē atzītus seriālus, raidījums, realitātes šovus un filmas.

6 komentāri