Komentāri

Pagājušajā nedēļā, līdz ar valsts svētkiem, Brīvības ielas iedzīvotāji saskārās ar nepatīkamu pārsteigumu – visas nedēļas garumā tika tīrītas kanalizācijas caurules, kas radīja sliktu smaku.

Bez Tabu devās noskaidrot, vai tiešām situācija ir tik dramatiska. Ir! Tomēr atbildīgās instances – Rīgas ūdens – norāda, Teikas iedzīvotāji var nesatraukties, jo apgrūtinājumi būs īslaicīgi – vienā kvartālā strādnieki strādā maksimums divas dienas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Par to pārliecinājās arī Bez Tabu, jo vienu dienu darbi notika vienā vietā, bet jau citudien – pie nākamajām kanalizācijas šahtām. Rīgas ūdens mierināja – tvaiki ar brīžam nepatīkamo aromātu viena nama iedzīvotājiem nav jāelpo ilgstoši.

Tomēr vietējie iedzīvotāji jautā, vai tiešām nav iespējams atrast citus veidus, kā tīrīt caurules. Tvaiks, ar kuru tika tīrītas caurules, rada sadūmojumu un izplata nepatīkamu smaku, bet turpat netālu rotaļājas bērni, cilvēki staigā garām. Lai arī vietējie iedzīvotāji ir visnotaļ neapmierināti, tomēr Rīgas ūdens norāda, ka šāda metode tiek izmantota jau septiņus gadus un ir vislabākā no iespējamām.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl