Kanalizācijas skandāls: Gerhards draud atlaist Ķekavas domi

Pievienot komentāru
Kanalizācijas skandāls: Gerhards draud atlaist Ķekavas domi
LETA

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs licis Ķekavas novada domei nekavējoties atjaunot svētdien atslēgtos kanalizācijas pakalpojumus Lapenieku ciema iedzīvotājiem.

Šodien jau gadiem sasāpējušo problēmu ministrs risināja ar Ķekavas novada domes priekšsēdētāju. Vēsturiski konflikts iedzīvotājiem ar kanalizācijas pakalpojumu sniedzējiem izveidojies saistībā ar to, ka kanalizācijas sistēma ciematā ir izveidota nelikumīgi, līdz ar to ir strīds par šo inženierbūvju piederību un kam ir tiesības par šo pakalpojumu iekasēt naudu. Saasinoties konfliktam, iedzīvotāji ir pārstājuši maksāt, viņuprāt, pārmērīgi augsti “piestādītos” rēķinus.

Tāpēc aizvadītās nedēļas nogalē atsevišķām mājām jau sāka atslēgt kanalizācijas pakalpojumus. Mēneša laikā Ķekavas novada domei uzdots rast risinājumu kanalizācijas pakalpojumu problēmām Lapenieku ciemā, citādi tai draud atlaišana.

Ķekavas novada domes priekšsēdētājs ir pārliecināts, ka to, ko pašvaldība nespēja gadiem atrisināt, tomēr var izdarīt mēneša laikā, un uzskata, ka līdz domes atlaišanai nenonāks.

Video