Komentāri
Kanāli Engures ezera niedrēs – noslēpumains dabas skats šeit pat Latvijā
Andris Jermuts‎

Engures ezera niedrājā izveidota kanālu mozaīka, kas fotogrāfijās no putna lidojuma paver visnotaļ noslēpumainu skatu.

Šoruden neparastos kanālus un interesantos rakstus niedrājā izdevies iemūžināt fotogrāfam Andrim Jermutam. Iespaidīgs skats paveras, ieskatoties arī “Google Maps” satelīta attēlos.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Engures ezera kanāli satelīta attēlā!

Engures ezera kanālus veidojuši Latvijas Dabas fonda speciālisti, lai pasargātu apkārtni no aizaugšanas un radītu putniem piemērotus apstākļus ligzdošanai. Šī pasākuma ietvaros tika fragmentēts 300 ha plašais ezera ziemeļu gala niedrājs un izveidotas ūdensteces 20 ha platībā. Paredzēts, ka ūdensteču veidošana nākotnē būtiski palielinās ūdensputnu sugu daudzveidību šajā ezera daļā un radīs Lielajam dumpim (Botaurus stellaris) piemērotus ligzdošanas un barošanās apstākļus teritorijās, kuras līdz šim jau daudzus gadus nebija piemērotas šīs sugas vajadzībām.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl