Komentāri
Kanāli Engures ezera niedrēs – noslēpumains dabas skats šeit pat Latvijā
Andris Jermuts‎

Engures ezera niedrājā izveidota kanālu mozaīka, kas fotogrāfijās no putna lidojuma paver visnotaļ noslēpumainu skatu.

Šoruden neparastos kanālus un interesantos rakstus niedrājā izdevies iemūžināt fotogrāfam Andrim Jermutam. Iespaidīgs skats paveras, ieskatoties arī “Google Maps” satelīta attēlos.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Engures ezera kanāli satelīta attēlā!

Engures ezera kanālus veidojuši Latvijas Dabas fonda speciālisti, lai pasargātu apkārtni no aizaugšanas un radītu putniem piemērotus apstākļus ligzdošanai. Šī pasākuma ietvaros tika fragmentēts 300 ha plašais ezera ziemeļu gala niedrājs un izveidotas ūdensteces 20 ha platībā. Paredzēts, ka ūdensteču veidošana nākotnē būtiski palielinās ūdensputnu sugu daudzveidību šajā ezera daļā un radīs Lielajam dumpim (Botaurus stellaris) piemērotus ligzdošanas un barošanās apstākļus teritorijās, kuras līdz šim jau daudzus gadus nebija piemērotas šīs sugas vajadzībām.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl