Kamēr Latviju satricina pedofilu noziegumi, divi mazi puikas Juglā rāda krāniņus garāmgājējiem

2 komentāri
Kamēr Latviju satricina pedofilu noziegumi, divi mazi puikas Juglā rāda krāniņus garāmgājējiem
Ilustratīvs foto: LETA

Kamēr Latvijā parādās arvien jaunas ziņas par pedofilu pastrādātiem noziegumiem, kāda portāla Skaties.lv lasītāja stāsta par visai traku ainu – divi mazi puišeļi, izmetušies puspliki, pa kādas daudzdzīvokļu mājas logu garāmgājējiem rāda savus plikumus.

“Vakar, braucot mājās no darba ar sabiedrisko transportu ap plkst. 18.20, autobuss apstājās pieturā Kvēles iela, pie Jaunā projekta ēkas iepretim Maxima “veicim”. Kā jau parasti – skatos, kas notiek apkārt. Pēkšņi mājas trešajā stāvā ieraugu divus mazus puikas (varētu iet 2. vai 3. klasē). Plikiem vēderiem un bikses līdz ceļiem nolaiduši, viņi pie lielajiem logiem krata un rāda savus krāniņus garām braucošajiem autobusu pasažieriem un garāmgājējiem,” par piedzīvoto stāsta kāda aculieciniece.

“Tie, kas to redzēja, vai nu turpināja blenzt, neko neteikdami, vai arī – vienkārši novērsās…,” viņa raksturo situāciju portālam Skaties.lv.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Jautājums vecākiem un sabiedrībai: cik mums pašiem ir liela atbildība pret saviem un citiem bērniem? Mēs šausmās kliedzam, kas jādara ar tiem slimajiem, kas tos bērnus “varo” un uz viņiem lūr, bet – vai mūsu pienākums nav pašiem bērniem arī par to stāstīt, ka tas nav smieklīgi šādi provocēt situācijas un kaut kā vēl rīkoties? Ko vecāki vispār dara savu bērnu aizsardzības labā? Šeit pat nav runa par fizisku aizsargāšanu, vairāk par psiholoģisku… Vecāki taču ir galvenie, kas par to atbild, skolotāji, likumsargi un citi seko aiz viņiem…,” portālam Skaties.lv savu viedokli pauž lasītāja.

Kā domā tu? Kurš ir atbildīgs, un kā rīkoties šajā situācijā? Raksti komentāros!

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl