Komentāri

Virs Kurzemes nokrišņu mākoņi, kuri atnes ne vien lietu, bet vietām arī slapju sniegu. Latgali laikapstākļi lutinās nedaudz vairāk, taču neko pārāk siltu un saulainu gaidīt gan nevar… Uzzini jaunāko laika ziņu prognozi LATGALISKI!

Sestdien gaidāma mākoņaina un drēgna diena ar stipru dienvidaustrumu, dienvidu vēju.
Valsts rietumu un centrālajā daļā brīžiem lietus, vietām var būt arī kāda slapja sniega pārsla.
Gaisa temperatūra tikai +2..+5 grādi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Svētdien un pirmdien daudzviet līs un pūtīs brāzmaini dienvidaustrumu vēji. Naktī bez lietus, vietām arī slapjš sniegs. Nakts temperatūra būs nedaudz virs nulles +1,+3 grādi, dienā līdz +4..+5 grādiem.

Laika ziņas

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl