Komentāri

Pirmdien visu pasauli pāršalca kārtējā ziņa par iespējamu teroraktu – šoreiz Sanktpēterburgas metro, kur notikuši vairāki sprādzieni un bojā gājuši desmitiem cilvēku. Mēs skaidrojām – cik droši jūtas Latvijas iedzīvotāji šā brīža apstākļos visā pasaulē.

Aptaujas dati rāda, ka puse (51%) Latvijas iedzīvotāju ekonomiski aktīvajā vecumā norādījuši, – domājot par pēdējā laika notikumiem pasaulē, šobrīd viņi jūtas droši.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tikmēr 43% aptaujāto tomēr nejūtas droši, bet 6% nav viedokļa.

Salīdzinājumā ar pērnā gada jūlija aptaujas rezultātiem, kad iedzīvotājiem tika uzdots šis pats jautājums, tad nav novērojamas statistiski nozīmīgas atšķirības – respektīvi, nosacīti vairāk Latvijas iedzīvotāju jūtas droši mūsu valstī.

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 2

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl