Kalvītis par gāzes zagšanu: Katra pieslēgšanās var izraisīt sprādzienu!

Komentāri

Miljonos eiro mērāmi dabasgāzes zudumi – ar to nākas saskarties AS “Latvijas Gāze”.

Gatavojoties gāzes tirgus atvēršanai, kas notiks nākamā gada aprīlī, uzņēmums sadarbībā ar kārtībsargiem sācis šim jautājumam pievērst īpašu vērību.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šogad atklāti 12 nelegālie dabasgāzes pieslēgumi, un vairāk nekā 1000 gadījumos konstatēta iejaukšanās gāzes skaitītājos. Gāzes zagļus iespējams iedalīt divās kategorijās.

Pirmā ir viltus meistari, kas par samaksu piedāvā patērētājiem izbūvēt nelegālus pieslēgumus. Otrie ir tā dēvētie industriālie zagļi, kas zem zemes izbūvē savu gāzes vadu un pieslēdzas maģistrālajam vai sadales vadam. Uzņēmuma valdes priekšsēdētājs gāzes zagšanu saista ar sava veida padomju laiku domāšanu.

Aigars Kalvītis, AS “Latvijas Gāze” valdes priekšsēdētājs

Kaut kāds kopīpašums visiem vienmēr liekas kopīgs, tādi ir elektrības zagļi, gāzes zagļi, citi zagļi, kas zog sabiedrisko mantu. Man ir grūti to analizēt, bet tā problēma ar gāzi atšķirībā no visām citām zādzībām, ka tas jau ir dzīvībai bīstami. Katra pieslēgšanās var izraisīt sprādzienu.

Cik bīstams var izrādīties nelegāls gāzes pieslēgums, kas ir tā dēvētie nelegālie gāzes meistari un kāda atbildība viņiem draud, par to plašāk LNT Ziņās plkst. 20!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl