Kalvītis būtu gatavs izskatīt Āboltiņas kandidatūru darbam “Latvijas gāzē”, ja viņa vēlētos

0 Komentāru
Kalvītis būtu gatavs izskatīt Āboltiņas kandidatūru darbam “Latvijas gāzē”, ja viņa vēlētos
Zane Bitere / LETA

“Latvijas gāze” ir kļuvusi par mājvietu vairākām augstām valsts amatpersonām, kurām vairs neatradās vieta valsts pārvaldē, raidījumam “900 sekundes” norāda kāds lasītājs. Piemēram, Aigars Kalvītis. Lasītājs jautā – vai tas nozīmē, ka “Latvijas gāzē” varētu sākt strādāt arī Solvita Āboltiņa?

Aigars Kalvītis
“Latvijas gāzes” valdes priekšsēdētājs

Man bija tas gods 12 gadus būt politikā un pārzināt visus vadošos valsts ierēdņus un viņu darba spējas. Ja valsts atsakās no labiem speciālistiem nesaprotamu iemeslu dēļ, tad “Latvijas gāze” šos speciālistus pēc vajadzības piesaistījusi. Tie cilvēki, kas šobrīd pie manis strādā, savu darbu izdara pēc labākās sirdsapziņas un uzrāda vislabākos rezultātus. Tas privātā sektorā ir ļoti svarīgi. Valstij tas varbūt nav tik svarīgi – tur ir kaut kādas politiskās spēles un iemesli, kāpēc kādu atbrīvo. Man tas nav svarīgi, man svarīgi ir – ko cilvēks var izdarīt.

Viņš piebilda, ka patlaban “Latvijas gāzē” nestrādā ļoti daudz cilvēku, kas iepriekš darbojušies valsts pārvaldē, tomēr tie, kas ir pieņemti, vilšanos nav sagādājuši.

“Kas attiecas uz Solvitu Āboltiņu, viņa grasās iet atpakaļ diplomātiskajā dienestā. Ja viņa gribēs pievērsties biznesam, mēs vienmēr esam atvērti sarunām, taču pašreiz tāda plāna nav,” sacīja Kalvītis.

0 Komentāru