Komentāri

Deputāta Valda Kalnozola iemigšana izpelnījusies plašu ievērību interneta lietotāju vidū. Sociālo tīklu lietotāji likuši lietā izdomu un iemontējuši politiķa figūru visdažādākajās situācijās, kā arī paši fotografējušies, demonstrējot, kā arī viņi savā darbavietā varētu līdzīgi iesnausties.

Kāds Tvitera lietotājs iztēlojas, ka deputātu budžeta pieņemšanas laikā varētu būt apciemojis deviņdesmito gadu bērnu raidījuma tēls Miedziņš.

Savukārt cits Kalnozola foto ievietojis blakus iemigušam Barona ielas celtniekam.

Vēl kāds izveidojis fotogrāfiju, kurā deputāts taisnojas, ka nemaz nav gulējis.

Daudzi sociālo tīklu lietotāji fotografējušies līdzīgā pozā kā Kalnozols, pievienojot bildēm mirkļbirku #budžetings. Tā, piemēram, mārketinga speciālists Andris Rubīns rāda, kā it kā iemidzis uz sava galda.

Vēl kādu sociālo tīklu lietotāju miegs it kā pievarējis šūšanas darbu laikā.

Šūšanas darbnīcā (patiesībā apakšbikšu izgatavotāji)

Savukārt Viktors Smirnovs norādījis, ka šādi budžeta pieņemšana netiek atainota pareizi un drīzāk talkā būtu jāņem spainis.

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm 1

Pavisam vienkārša recepte gardām maizītēm, kas būs pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem to krāsas dēļ. Un tie, kuriem bietes negaršo, nesatraucieties, jo bietes receptē galvenokārt pilda krāsošanas funkciju un to garša maizītēs teju nav jūtama.

Lasi vēl