Komentāri

Deputāta Valda Kalnozola iemigšana izpelnījusies plašu ievērību interneta lietotāju vidū. Sociālo tīklu lietotāji likuši lietā izdomu un iemontējuši politiķa figūru visdažādākajās situācijās, kā arī paši fotografējušies, demonstrējot, kā arī viņi savā darbavietā varētu līdzīgi iesnausties.

Kāds Tvitera lietotājs iztēlojas, ka deputātu budžeta pieņemšanas laikā varētu būt apciemojis deviņdesmito gadu bērnu raidījuma tēls Miedziņš.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Savukārt cits Kalnozola foto ievietojis blakus iemigušam Barona ielas celtniekam.

Vēl kāds izveidojis fotogrāfiju, kurā deputāts taisnojas, ka nemaz nav gulējis.

Daudzi sociālo tīklu lietotāji fotografējušies līdzīgā pozā kā Kalnozols, pievienojot bildēm mirkļbirku #budžetings. Tā, piemēram, mārketinga speciālists Andris Rubīns rāda, kā it kā iemidzis uz sava galda.

Vēl kādu sociālo tīklu lietotāju miegs it kā pievarējis šūšanas darbu laikā.

Šūšanas darbnīcā (patiesībā apakšbikšu izgatavotāji)

Savukārt Viktors Smirnovs norādījis, ka šādi budžeta pieņemšana netiek atainota pareizi un drīzāk talkā būtu jāņem spainis.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl