Kalnmeiers: Viennozīmīgi būs vēl vairāk aizdomās turamo personu

2 komentāri

”Patlaban vēl nav izsmelts Zolitūdes traģēdijas lietā aizdomās turamo personu loks, tas ir viennozīmīgi. Ļausim policijai strādāt,” apstiprināja ģenerālprokurors Ēriks Kalnmeiers.

Tāpat viņš skaidroja, ka drošības līdzekļa izraudzīšana ir tikai un vienīgi procesa virzītāja kompetencē esošs jautājums. ”Visum, kas saistīts ar drošības līdzekļiem, kuri saistīti ar brīvības atņemšanu, lemj izmeklēšanas tiesnesis,” sacīja ģenerālprokurors.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Zolitūdes lielveikala Maxima traģēdijas lietā aizdomās turētā statuss piemērots vēl vienai personai, informēja Valsts policijā. Traģēdijas lietā arhitektu birojam SIA Kubs ir uzlikts mantas arests, apstiprināja Kuba pārstāvis zvērināts advokāts Jānis Junkers. Rīcībā esošā informācija liecina, ka trešais aizdomās turētais ir arhitekts Andris Kalinka, kurš ir Zolitūdē sabrukušā lielveikala projekta autors. Viņš pats aģentūrai  apstiprināja šo informāciju.

Tāpat otrdien Zolitūdes lielveikala Maxima traģēdijas lietā policija piemērojusi aizdomās turētā statusu sagruvušās ēkas būvinženierim Sergetam un veikala projekta būvekspertīzes veicējam Andrim Gulbim.

TOP komentāri

  • Aivars
    0 0 0

    Aivars

    Laiks iet!!! Kur pārējie aizdomās turamie? Vai vispār vēl ir kāds, kuru atļaus aiztikt?
  • Renē

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl