Komentāri

Ģenerālprokurors Ēriks Kalnmeiers no Saeimas parlamentārās izmeklēšanas komisijas saistībā ar “oligarhu lietu” vēlas sagaidīt konkrētas norādes par trūkumiem izmeklēšanas gaitā – tā viņš apliecināja intervijā “900 sekundēm”.

Kalnmeiers norāda, ka no “oligarhu sarunu” Saeimas izmeklēšanas komisijas sagaida konkrētas atbildes – kur un kādi bija pierādījumi, ko KNAB atrada vai neatrada.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Komentējot Ingunu Sudrabu kā šīs komisijas vadītāju, Kalnmeiers norādīja, ka tas esot politisks vērtējums: “Ja sarunās ir pieminēts kāds cilvēks, vai tas automātiski nozīmē, ka viņš ir izdarījis ko sliktu?”

Ģenerālprokurors atteicās vērtēt komisijas priekšsēdētāja vai komisijas darbu, jo tās darba ietvaros ir arī prokurora darba izvērtēšana.

Kalnmeiers atzina, ka šādas komisijas izveide ir lietderīga, jo diskusiju laikā atklājusies vesela virkne ar problēmām. Kā vienu no piemēriem viņš minēja, ka Krimināllikumā nav iekļauts termins “valsts nozagšana”. “Tieši lietojot šo terminu, nevienu pie atbildības saukt nevar,” viņš norāda.

Intervija ar Ēriku Kalnmeieru

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm 1

Latvijas alus ražotājs ”Aldaris”, tāpat kā citus gadus, arī šogad Muzeju naktī vērs durvis apmeklētājiem. Turklāt šogad ”Aldaris” parūpējies par tiešām bagātīgu Muzeju nakts programmu, kas ir arī bērniem draudzīga, līdz ar ko paredzēta visām paaudzēm. Būs dažādas alus degustācijas, ekskursijas, iespaidīgi koncerti ar ”Labvēlīgo tipu” un ”Double Faced Eels”, kā arī konkursi un balvas.

Lasi vēl