Komentāri

Ģenerālprokurors Ēriks Kalnmeiers no Saeimas parlamentārās izmeklēšanas komisijas saistībā ar “oligarhu lietu” vēlas sagaidīt konkrētas norādes par trūkumiem izmeklēšanas gaitā – tā viņš apliecināja intervijā “900 sekundēm”.

Kalnmeiers norāda, ka no “oligarhu sarunu” Saeimas izmeklēšanas komisijas sagaida konkrētas atbildes – kur un kādi bija pierādījumi, ko KNAB atrada vai neatrada.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Komentējot Ingunu Sudrabu kā šīs komisijas vadītāju, Kalnmeiers norādīja, ka tas esot politisks vērtējums: “Ja sarunās ir pieminēts kāds cilvēks, vai tas automātiski nozīmē, ka viņš ir izdarījis ko sliktu?”

Ģenerālprokurors atteicās vērtēt komisijas priekšsēdētāja vai komisijas darbu, jo tās darba ietvaros ir arī prokurora darba izvērtēšana.

Kalnmeiers atzina, ka šādas komisijas izveide ir lietderīga, jo diskusiju laikā atklājusies vesela virkne ar problēmām. Kā vienu no piemēriem viņš minēja, ka Krimināllikumā nav iekļauts termins “valsts nozagšana”. “Tieši lietojot šo terminu, nevienu pie atbildības saukt nevar,” viņš norāda.

Intervija ar Ēriku Kalnmeieru

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl