Komentāri

Ģenerālprokurors Ēriks Kalnmeiers no Saeimas parlamentārās izmeklēšanas komisijas saistībā ar “oligarhu lietu” vēlas sagaidīt konkrētas norādes par trūkumiem izmeklēšanas gaitā – tā viņš apliecināja intervijā “900 sekundēm”.

Kalnmeiers norāda, ka no “oligarhu sarunu” Saeimas izmeklēšanas komisijas sagaida konkrētas atbildes – kur un kādi bija pierādījumi, ko KNAB atrada vai neatrada.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Komentējot Ingunu Sudrabu kā šīs komisijas vadītāju, Kalnmeiers norādīja, ka tas esot politisks vērtējums: “Ja sarunās ir pieminēts kāds cilvēks, vai tas automātiski nozīmē, ka viņš ir izdarījis ko sliktu?”

Ģenerālprokurors atteicās vērtēt komisijas priekšsēdētāja vai komisijas darbu, jo tās darba ietvaros ir arī prokurora darba izvērtēšana.

Kalnmeiers atzina, ka šādas komisijas izveide ir lietderīga, jo diskusiju laikā atklājusies vesela virkne ar problēmām. Kā vienu no piemēriem viņš minēja, ka Krimināllikumā nav iekļauts termins “valsts nozagšana”. “Tieši lietojot šo terminu, nevienu pie atbildības saukt nevar,” viņš norāda.

Intervija ar Ēriku Kalnmeieru

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl