Kalnciema ielā degušais grausts turpina traucēt satiksmi

Pārdaugavā, Kalnciema ielā, kur novembra beigās aizdegās grausts, joprojām satiksmes problēmas atrisinātas nav, un nav arī zināms, kad būs lielāka skaidrība. Pirmdien, 10.decembrī, no rīta Rīgas domē tiks sasaukta operatīvā sapulce.

Atpakaļ uz rakstu

2 komentāri

  • simbols Ušakova administrācijai

    simbols Ušakova administrācijai

    Cik ilgi valdība gaidīs pirms tā iejauksies šī jefiņa nekompetentā saimniekošanā?
  • skorpioms

    skorpioms

    Tad ,kad atguvām tā saucamo brīvību te saradās ASV un citu MAITAS PUTNU VALSTU konsultanti, kurus sauc par ekonomikas slepkavām,kuri ļoti pacentās lai LIKVIDĒTU VISU kas var KONKURĒT AR RIETUMU EKONOMIKU.......Tai skaitā tika ATDOTAS VISĀS ŠIS APDZĪVOTĀS SKAISTĀS MA'JAS tā saucamajiem ĪPAŠNIEKIEM.......Tagad var redzēt ,ko izdarīja šie ekonomikas slepkavas no ASV Lielbritānijas ....kuri te rakstīja likumus KĀ IZNĪCINĀT LATVIJAS KONKURĒTSPĒJU ar saviem jaunajiem SAIMNIEKIEM.......Tagad Latvijā vienīgā ekonomika IR LIELVEIKALI.......bet ļoti žēl ,KAD ŠOS SKAISTOS RĪGAS NAMUS IZPOSTA tagadējie ĪPAŠNEIKI kuri dzīvo ASV LIELBRITAŅIJĀ,,AUSTRĀLIJĀ......

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!