Kalnciema ielā degušais grausts turpina traucēt satiksmi

2 komentāri

Pārdaugavā, Kalnciema ielā, kur novembra beigās aizdegās grausts, joprojām satiksmes problēmas atrisinātas nav, un nav arī zināms, kad būs lielāka skaidrība. Pirmdien, 10.decembrī, no rīta Rīgas domē tiks sasaukta operatīvā sapulce.

Pēc domes pieprasījuma mājas īpašnieki sāka bīstamo konstrukciju demontāžu, tomēr pēdējā laikā celtniecības darbi apstājušies. Tikmēr iedzīvotāji un arī visi satiksmes dalībnieki cieš no sastrēgumiem, cenšoties tos apbraukt pa mazākām ielām, kas tik lielai mašīnu plūsmai ir par šauru. Rīgas domes īpašuma departaments grasās pieņemt lēmumu par piespiedu izpildi.

“Ja mēs redzam, ka viņi neatsāk aktīvu darbību pēc A vai B vai C varianta, laiks viņiem dots līdz otrdienas plkst.9. Tad vienlaicīgi Rīgas Īpašuma departaments uzsāk pats darbu. Un kādi tie būs konkrēti darbi, mēs pieņemsi lēmumu pirmdien,” norāda Rīgas domes Īpašuma departamenta direktors (GKR) Oļegs Burovs.

Vienā grausta daļā ir nepieciešams ar pacēlāju noņemt sagruvušā jumta konstrukcijas no sestā stāva pārseguma, kas draud iebrukt. Bet otrajā daļā nepieciešams visos stāvos iztīrīt būvgružus.