Kalētu pagasta bērnudārza audzēkņi darina eglīšu rotājumus, lai palīdzētu “Eņģeļi pār Latviju”

3 komentāri
Kalētu pagasta bērnudārza audzēkņi darina eglīšu rotājumus, lai palīdzētu “Eņģeļi pār Latviju”
PUBLICITĀTES FOTO

Šogad labdarības akcijā “Eņģeļi pār Latviju” savu artavu vēlas dot Kalētu Mūzikas un mākslas pamatskolas pirmsskolas grupiņas audzēkņi.

Tuvojoties Ziemassvētku laikam, bērni izgatavos īpašus eglīšu rotājumus no dabai draudzīgiem materiāliem, kurus par ziedojumiem varēs iegādāties vecāki. Visi gūtie līdzekļi tiks ziedoti akcijai ”Eņģeli pār Latviju”.

Mazie bērnudārznieki jau ķērušies pie darbiem un izveidojuši eglīšu rotājumu paraugus, kas tiks izsūtīti vecākiem “WhatsApp” čatā. Vecāki varēs izvēlēties sev tīkamākos rotājumus un veikt pasūtījumu. Kad tas tiks izdarīts, tā čaklie piecgadnieku un sešgadnieku grupiņas bērni ķersies pie darba, lai sarūpētu rotājumus.

”Tas viss notiks uz ziedojuma pamata, nav noteikts, cik jāmaksā. Katrs vecāks izvēlēsies summu, kādu vēlas ziedot,” par ieceri stāsta Kalētu pamatskolas direktores vietniece pirmsskolā  Rūta Feldmane.

Šis gan nav pirmais gads, kad bērnudārznieki iesaistās kādā labdarības projektā. Bērni ik gadu sarūpē jaukas dāvaniņas, lai iepriecinātu un palīdzētu tiem, kam tas ir vairāk nepieciešams. Citus gadus bērnu ir gatavojuši dāvaniņas pensionāriem, pašvaldības darbiniekiem, kā arī ”Labo darbu nedēļā” devušies uz pansionātu pie senioriem.

”Lai bērniņi saprot, ka mums apkārt ir līdzcilvēki, kuriem nepieciešama palīdzība – šoreiz slimiem bērniņiem, skatīsimies stāstus par vēstnešiem. Bērniem ir jāmāca empātija. Nav noslēpums, ka bērni šajos laikos vairāk ir ņēmēji, tādēļ jāmāca arī dot. Mēs vienmēr esam domājuši, kā iesaistīties dažādos projektos un labdarībā,” bilst Feldmane.

Iepriekš jau vēstīts, ka sākusies sirsnīgākā labdarības akcija ”Eņģeļi pār Latviju”. Akcija norisinās jau divpadsmito reizi. Šogad palīdzību gaida 139 bērni, kuru atbalstam kopā nepieciešami 279 210 eiro.

Ziedošanas iespējas

Labdarības akcijas ”Eņģeļi pār Latviju” ietvaros ikvienam ir iespēja sniegt bērniem palīdzību:

  • ziedojot portālā “bsf.lv“,
  • izmantojot ziedojumu kastītes,
  • iegādājoties akcijas preces ”Rimi” veikalos vai ziedojot ”MansRimi” naudas uzkrājumu kioskos vai mājas lapā “mansrimi.lv“,
  • zvanot uz tālruni 90006486 (maksa par zvanu 1,42 eiro).
Ar visu informāciju par labdarības akcijas esošajām un plānotajām aktivitātēm aicinām iepazīties “www.engeliparlatviju.lv“.
3 komentāri