Kaķu mīļotājiem: pēdējā laikā patversmēs kaķi tiekot maz adoptēti

Komentāri

Kaķi dzīvnieku patversmēs pēdējā laikā ļoti maz tiek adoptēti, savukārt patiešām daudz pamestu kaķu arvien katru dienu tiek vesti uz patversmēm.

Lielākā Rīgā dzīvnieku patversme “Ulubele” jau ir pārpildīta un tur vairs nav vietu kaķiem. Tur uzturas 200 murrātāji. Tāpēc patversmes darbinieki lūdz adoptēt kaķus vai vismaz sniedz tiem pagaidu mājas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Attēlos redzamos kaķēnus adopcijai vai pagaidu mājām varētu nodot jau pēc mēneša, kad viņiem būs veiktas visas nepieciešamās vakcinācijas.

Vidēji pēdējos mēnešos patversmēs tiek uzņemti 40 kaķi, bet adoptēti vidēji 20 kaķi. Salīdzinājumam – ik mēnesi patversmes uzņem 80 suņus, bet adoptē mēnesī vidēji 75 suņus.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl