Komentāri
Kaklasiksna sabojā suņa spalvu, bet veikals atsakās izmaksāt kompensāciju
Foto: Facebook.com / Chriss Banzai

Kāda suņa saimniekam jaunas kaklasiksnas iegāde savam mīlulim beigusies ar dubultu nepatīkamu pārsteigumu – dzīvnieka kažoks ticis nokrāsots sarkans, turklāt veikals atteicies kompensēt nekvalitatīvās preces izdevumus.

“Vienmēr esmu uzskatījis, ka Dino Zoo ir viens no sakarīgākajiem zoo veikaliem, bet viss plūst, viss mainās. Veikalā Dino Zoo iegādājos sunim jaunu suņa kaklasiksniņu, sarkanu, ādas. Likās, ka suņu meitenei piestāvēs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Cena bija ļoti demokrātiska, jautāju pārdevējai, kāds varētu būt iemesls (kvalitāte vai brāķis), uz ko saņēmu atbildi: viss kārtībā, dažādi ražotāji, dažādi piegādātāji, dažādas cenas. Pagāja vairāk nekā nedēļa, uznāca karstums, vedu sunīti nopeldēties. Pēc peldes suns pārvērtās, kažoks iekrāsojās koši sarkans. Pats trakākais, ka kažociņu nevar atmazgāt, tā arī staigā ar sarkanu krūti.

Čeks ir, nederīga siksniņa ir – gāju uz Dino Zoo, atdot preci atpakaļ. Pārdevējas attieksme pārsteidza – pirmais jautājums, kāpēc nākat tikai tagad, ja pirkta tad un tad, septiņas dienas jau pagājušas. Paskaidroju – kad konstatēju defektu, tad arī nācu. Parādīju suņa bildes ar netipiski sarkano kažoka nokrāsu, un sekoja jautājums, kas bija vēl labāks – kāpēc, pērkot siksniņu, neteicu, ka suns ir baltā krāsā, šīs siksniņas neesot domātas baltiem suņiem. Uz ko atbildēju: “Jūs man nejautājāt, un neviena brīdinoša uzraksta ne pie stenda, ne pie siksniņas nav.” Tad sekoja labākais, pārdevēja vairs nezināja, ko pajautāt un ko ar mums darīt, zvanīja vadītājai. Vadītāja situāciju nevēlējās risināt, teica, lai rakstam pretenziju birojam, un nolika klausuli. Paliku pusvārdā.

Naudu veikals nevar atdot, par suņa dīvaino izskatu neatbild. Tāda, lūk, politika Dino Zoo Jelgavā, tirdzniecības centrā Valdeka. Interesantākais ir tas – ja suņa siksna krāso vilnu – tas ir normāli, un Dino Zoo sevi ir pasludinājuši par augstāk stāvošu pār likumu, kas man ļauj atdot nederīgo, defektīvo preci, jo viņi lems – likumu ievērot vai nē… Tie pieci eiro mani nabagāku nepadarīs, bet par attieksmi – nepatīkami!”

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl