Komentāri
Kaķīte, kura koordinācijas traucējumu dēļ staigā kā dejojot, meklē īstos saimniekus
Foto: Ulubele

Skaistulei Mincei grūtības atrast saimnieku, iespējams, traucē tas, ka viņai ir koordināciju traucējumi – proti, kaķīte staigā nedaudz kā dejojot. Tomēr patversmes Ulubele dzīvnieku draugi cer, ka atradīsies īstie cilvēki, kas to uzskatīs par “odziņu” nevis defektu! Palīdzēsim kaķenītei atrast īstos saimniekus, pie kuriem murrāt Ziemassvētkos.

“Cik var saprast, tomēr ir diskriminācija arī pret dzīvniekiem ar īpašām vajadzībām.
Cerēju, ka kāda sirds iežēlosies par kaķenīti, kura 2,5 gadus mīt patversmē Ulubele, jo viņai ir nelieli kustību koorinācijas traucējumi, kuru dēļ viņa staigā nedaudz kā dejojot. Kā saka mans vīrs, kaķis ar īpašu odziņu, kas viņu izceļ uz citu kaķu fona,” tā dzīvnieku patversmes Ulubele lapā raksta kāda sieviete.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Mincei ir apmēram četri gadi, viņa ir sterilizēta un vakcinēta. Kārtīgi apmeklē kastīti un mīl ķert striķīti, kurš tiek pavilkts.

“Lūdzu, dalies ar šo ziņu un palīdzi notikt brīnumam! Es ļoti ceru, ka Ziemassvētkus viņa sagaidīs savās mājās! Palīdzi to piepildīt!” aicina Ulubele pārstāve.

Foto – skaistā kaķīte, kas staigā kā dejojot

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl