Kaķis, kura skatiens apbur, meklē mājas

Komentāri
Kaķis, kura skatiens apbur, meklē mājas
Trīnīte

Aptuveni trīs mēnešus vecs, vīriešu dzimtas kaķītis meklē mājas. Dzīvnieku draugu Trīnīte pārstāvji vēsta, ka kaķim ir tik “cilvēcisks skatiens, ka tas jūs vienkārši apburs”.

“Kaķītis ir ļoti mīļš, sagaidīs jūs mājās un dāvās vēl lielāku siltuma sajūtu jūsu mājai. Viņam ļoti patīk gulēt blakus uz spilventiņa uzliekot galvu uz pleca, skaļi murrāt, spēlēties un būt mīlētam. Kaķītim brīžiem ir tik ļoti cilvēcisks skatiens, tāds, ka tas jūs vienkārši apburs,” rakstīts biedrības Trīnīte Facebook lapā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Dzīvnieku draugi vien uzsver, – kā jau jebkuram no ielas ņemtam dzīvnieciņam arī šim kaķītim nepieciešams būs laiks iejusties jaunajās mājās, taču, izrādot mīlestību un rūpējoties par viņu, viņš atplauks un dāvās to divtik daudz pretī.

Kaķītis ir attārpots, ēd patstāvīgi gan sauso, gan slapjo barību. Kaķītis ir tīrīgs un iet patstāvīgi uz tualeti.

Ja vēlies šo runčuku adoptēt, tad sazinies 20244187. Dzīvnieciņš tiks nodots adopcijai parakstot adopcijas līgumu.

Trīnīte

Trīnīte

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl