Komentāri
Kaķenīte Skārleta cīnās, lai atgūtu acu gaismu… Palīdzēsim notikt brīnumam!
Foto: F64

Kaķēns, kurš cīnās par acu gaismu cer uz Ziemassvētku brīnumu un mēs varam palīdzēt.

Kaķenīti sauc Skārleta, viņa ir piedzimusi uz ielas un vienīgā no kaķēniem izdzīvojusi – pārējos pieveica vīruss. Minci no ielas paņēma kāda sieviete, kura nevēlējās atstāt viņu bojāeja un sāka cīņu par kaķenītes dzīvi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Sieviete kaķenīti kopa un ārstēja, cītīgi kaķenīti nesa uz klīniku, lai tā saņemtu nepieciešamo. Šobrīd minka atrodas dzīvnieku aizsardzības biedrībā Liberta, jo līdzšinējai īpašniece bija jādodas uz Rīgu un vairs nav iespējas kaķenītei sniegt pagaidu mājas. Tomēr Skārleta turpina cīņu, lai atgūtu acu gaismu.

Foto

Lielākās rūpes par Skārletu uzņēmusies sunīte Lora, kura viņu ir padarījusi par klēpju kaķēnu. Dzīvnieku aizsardzības biedrība aicina palīdzēt ikvienu, kurš var dot savu artavu kaķenītes atveseļošanā. 

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl