52 komentāri
Kaķa acu skatiens izsaka visu… Saimnieki viņu atveduši uz klīniku iemidzināt, jo esot pārāk skaļš

Uz veterināro klīniku tika atnests skaists, veselīgs kaķis, kuru saimnieki gribējuši iemidzināt. Minka uzvedoties pārāk skaļi, neļaujot gulēt, – raksta dzīvnieku aizsardzības biedrības “Trīnīte” pārstāvji, cerībā kaķim atrast mājas.

Dzīvnieku aizsardzības biedrība “Trīnīte”

TOP komentāri

 • Peka
  +50 +48 -2

  Peka

  Psihiski slimi ir cilvēki, kas paņem dzīvnieku audzināšanā un vieglu roku nogalina.Cik vienkārši otram atņemt dzīvību!Un kādas viņiem uz to tiesības? Cita lieta, ja dzīvnieks ir nedziedināmi slims, tad lai atvieglotu tā ciešanas var spert šādu drastisku soli.
 • Ilona Macuļēviča
 • Inga Adamane
  +33 +31 -2

  Inga Adamane

  Izskatās ka arī pie mums vajag savu kaķu uzvedības speciālistu kā JACKSON GALAXY kura raidījumus skatoties patiesībā ir skaidrs, ka dzīvnieka uzvedība ir atkarīga no saimnieka - izmaina attieksmi un vidi (reizēm tikai drusku jāpārkārto mēbeles) un kaķis paliek normāls

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Lasi vēl