13 komentāri
”Kaisle” pirmklasnieku acu priekšā! Rīgas 6. sākumskolas bērnus Zinību dienā pārsteidz intīmpreču veikals
Skaties.lv

Rīgas 6. sākumskolas mazos audzēkņus šogad pirmajā septembrī sagaidīja ne tikai smaidošas audzinātājas, bet vēl kāds īpatnējs ”pārsteigums”. Pa vasaru tieši pretī skolas galvenajiem vārtiem un klašu logiem durvis vēris intīmpreču veikals ”Kaisle”, kas nozīmē, ka nu mazajiem, apgūstot zinības, būs iespēja arī visā krāšņumā izpētīt pikanto vešiņu jaunāko sortimentu, kas lepni izlikts ”Kaisles” logā.

”Kaisle” tieši pretī Rīgas 6. sākumskolas vārtiem klusiņām uzradusies pa vasaru. Tas nozīmē, ka 1.-4. klašu skolēni, kuri ikdienā apmeklē šo visnotaļ prestižo Rīgas centra skolu, gribot negribot tiks ”izglītoti” arī intīmās apakšveļas jautājumos – nav iespējams iziet pa skolas vārtiem, neieskatoties ”Kaislē”.

Intīmpreču veikala logi paveras skatam arī no sporta zāles un klašu telpām.

Kamēr daļa vecāku ”Kaisles” pēkšņo uzrašanos skolas vārtu priekšā uztver ar smaidu – sak, tieši blakus skolai jau ir ”Laimētava”, bet ap stūri – vēl viens intīmpreču veikals, daudzi ir tiešām norūpējušies.

Kā Sarunā ar Skaties.lv spriež skolēnu vecāki, ”Kaisles” gozēšanās skolas vārtu priekšā nebūtu tik uzkrītoša, ja tās logos nebūtu baudāms viss gultas priekiem nepieciešamo aksesuāru sortiments.

”Saprotam, ka acīmredzot šis ir Rīgas ”Sarkano lukturu” rajons, taču – vai tiešām vajadzēja atļaut ierīkot intīmpreču veikalu tieši skolas vārtu priekšā?

Ap stūri gadiem ir cits intīmpreču veikals, taču tas nezinātājam neko neizteiks – tā logi ir tumši un piedāvātās preces tajos nav izliktas. Savukārt šim veikalam nav tonētu logu – izejot no skolas, var novērtēt visu aktuālo intīmās veļas piedāvājumu. Kas būs tālāk? Vai preces skatlogā tiks mainītas pa sezonām un bērniem ik dienas būs iespēja detaļās iepazīt visu aktuālo?” sašutusi kāda māmiņa.

TOP komentāri

 • Liene Knēta
  +9 +8 -1

  Liene Knēta

  Vai, kāds sašutums no skaties.lv :D Sūtat tur strādāt savu mēneša meiteni - sexīgo skolotāju, kas 8gadīgiem bērniem rāda dekoltē.
 • ome
  +5 +5 0

  ome

  Es to skolēnu vecāku vietā ietu uz Rīgas domi un taisītu lielu skandālu. Kamēr krievu skolām pretī ceļ rotaļu parkus un sporta laukumus, jaukai latviskai skoliņai durvju priekšā KAISLE!! Kauns Ušakovam un co!!
 • jānis
  +5 +5 0

  jānis

  pirmo reizi dzirdu, ka gumijas vecene, no vibratora, var palikt stāvoklī un vairoties!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl