”Kaisle” piesedz plikumus! Pretim Rīgas sākumskolai vairs nerēgojas puskaili ķermeņi

1 komentārs
”Kaisle” piesedz plikumus! Pretim Rīgas sākumskolai vairs nerēgojas puskaili ķermeņi
Skaties.lv

1. septembrī Rīgas 6. sākumskolas bērnus un viņu vecākus pārsteidza tieši pretī skolas vārtiņiem atvērts intīmpreču veikals ”Kaisle”, kura logos lepni izlikta pikanta vešiņa un citi labumi. Bērnu vecāki, kuri savu sāpi par skatu, kas nu paveras skolēniem, uzticēja arī Skaties.lv, un viņi ir uzklausīti – veikals korekti aizklājis logus ar aizkariņiem.

Uzsākoties jaunajam mācību gadam, Skaties.lv sasniedza Rīgas 6. sākumskolas bērnu vecāku sašutuma kliedziens – pa vasaru tieši pretī iestādei, kuru diendienā apmeklē bērni no 1. līdz 4. klasei, durvis bija vēris veikals ”Kaisle”.

Tieši iepretim klašu logiem un skolas vārtiņiem pavērās veikala skatlogs, kurā vēl 1. septembrī bija lepni izkārtoti draiskā apakšveļā tērpti manekeni un citi noteikti ne pirmklasnieku acīm domāti intīmi sīkumi.

”Veikalam nav tonētu logu – izejot no skolas, var novērtēt visu aktuālo intīmās veļas piedāvājumu. Kas būs tālāk? Vai preces skatlogā tiks mainītas pa sezonām un bērniem ik dienas būs iespēja detaļās iepazīt visu aktuālo?” sašutusi Skaties.lv ziņoja kāda māmiņa.

Intīmpreču veikala saimnieki ir uzklausījuši un respektējuši vecāku bažas. Kā pārliecinājās Skaties.lv, ”Kaisle” ir vārda tiešākajā nozīmē piesegusi plikumus.

Veikals skatlogam priekšā aizkāris tumšus aizkarus, līdz ar ko skolēnu acīm nekas nepiedienīgs vairs nav redzams.

Kā Skaties.lv uzsver pie iestādes satikto bērnu vecāki, viņi ir pateicīgi par to, ka veikala saimnieki šajā situācijā izturējušies ar sapratni un pieseguši logus.

”Paldies veikalam, ka tas iegādājies aizkarus un kailie ķermeņi vairs nerēgojas iepretim skolai. Taču domāju, ka ne jau veikals te bija galvenais vaininieks – kur skatās pilsētas ”galvas”, ļaujot iekārtot intīmpreču veikalu tieši pretī sākumskolai? Jābūt tomēr kaut kādām regulām attiecībā uz šiem jautājumiem,” spriež kādas otrklasnieces tētis.

1 komentārs