1 komentārs

Kādam zemes īpašniekam netālu no Ogres galvassāpes rada vietējā pašvaldības policija, kas par to, ka lauksaimniecības zeme nav sakopta, kopumā uzlikusi zemes īpašniekam naudas sodu jau 400 eiro apmērā.

Jānis Celmiņš zemes gabalu atguva deviņdesmito gadu sākumā. Taču iecere zemi izmantot lietderīgi nav īstenojusies. Padomju gados te bija izveidota mototrase, tādēļ izmantot lauksaimniecībai šo zemīti nesanāks. Taču ar tās pārdošanu vīrietim nevedas. Tikmēr pašvaldības policija liek sodus par to, ka lauksaimniecības zeme ir nekopta. Pēdējais sods bijis par to, ka uz šīs zemes aug invazīvas kultūras.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Celmiņa kungs cer sagaidīt palīdzību no pašvaldības – ka Ogres amatpersonas varētu palīdzēt viņam zemi pārdot. Tikmēr pašvaldībā pauž, ka katrs īpašnieks ir pats atbildīgs par zemes apsaimniekošanu un likteni. To pašu norāda arī policijā – vīrietis ir īpašnieks, tādēļ tomēr atbildīgs par to, kas ar zemīti notiek.

Skaties video!

TOP komentāri

  • Saimnieksa
    0 0 0

    Saimnieksa

    Saimniek pasūti viņus dirst, vai ja grib lai maksā tad iedod naudu, es nemaksāju un netaisos maksāt pat zemes nodokli kamē rneacels to sodu par neapstrādāto zemi, un neko man nepadarīs. Valste tā jau parādā mums. Nav ko parazītus uzturēt, lai paši strādā, zinās kā nāk naudiņa.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl