Komentāri

Ziemassvētki tuvojas lieliem soļiem, un lai arī laikapstākļi nav diez ko “ziemīgi”, svētku noskaņojumam tāpēc nevajadzētu iet secen! LNT Laika ziņu vīrs Kristaps Tālbergs agrā piektdienas rītā ņem talkā Ziemassvētku vecīti un iziet Rīgas ielās, lai iepriecinātu cilvēkus, kas uzsāk dienas gaitas!

Laika ziņu stāstnieks un Ziemassvētku vecītis talkā ņēma ne tikai labu noskaņojumu – steidzīgo iedzīvotāju smaida izvilināšanai tika izmantots arī nu jau “tradicionāls Ziemassvētku ēdiens” – mandarīni!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kā viņiem veicās un vai iedzīvotāji bija atsaucīgi?

Skaties VIDEO!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl