Kāds šoferis Statoil degvielā atrod dīvainus netīrumus… Kas tie tādi ir?

1 komentārs

Savdabīga pieredze kādam autovadītājam izvērtusies ar benzīna uzpildīšanu – ielejot degvielu Statoil uzpildes stacijā, viņa spēkrats pēc brīža vienkārši noslāpis.

Meklējot šā gadījuma cēloņus, viņš no bākas izsūknējis degvielu caurspīdīgā traukā un patiešām atklājis, ka tajā atrodas dažādi netīrumi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Komentējot radušos situāciju, Statoil pārstāvji norāda, ka par minēto gadījumu ir sākta izmeklēšana. Ir paņemti degvielas paraugi un to analīzi veikusi neatkarīga laboratorija. Kompānijas pārstāvis norāda, ka piemaisījuma sastāvā ir gumijas un motoreļļas nosēdumi, bet tam neesot saistības ar Statoil.

Video

TOP komentāri

  • Eksperts
    +1 +1 0

    Eksperts

    Vispār jau degvielas filtri jāmaina regulāri. Par to, vai tas ir un kad ir mainīts šajā gadījumā nekas nav zināms. Tāpat nekādā gadījumā nedrīkst bāku "izbraukt" tukšu, jo tās dibenā laika gaitā sakrājas dažādi nosēdumi, ja vien tā vismaz reizi gadā netiek noņemta un kārtīgi izskalota (to protams reti kuš dara). Ielejot degvielu nosēdumi samaisās un filtrs ātri vien var būt "ciet". Un vēl, - pie visa nosaukt žurnālistu Avotiņu par auto ekspertu ir ļoti drosmīgs solis, ja tas attiecas uz lietoto auto problēmām...

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl