Komentāri

Pēdējais Latvijas Padomju Sociālistiskās Republikas (LPSR) Valsts drošības komitejas (VDK) priekšsēdētājs Edmunds Johansons stāsta, kā Latvija VDK atlasīja spiegus darbam zem piesega ārzemēs. Ar nelegāļu sagatavošanu nodarbojies arī tagadējais gāzes miljonārs “Itera Latvija” šefs Juris Savickis.

Vairāk par VDK darbību un atstāto mantojumu Latvijā skatieties svētdien 31. augustā plkst 19:10 TV3 – “Nekā personīga” piedāvātajā filmā “Čekas ēna”.

Ja vēl neredzēji iepriekšējo “Nekā personīga” filmu “Lieta slēgta, vainīgo nav. Pašnāvības Latvijas cietumos”, vari to noskatīties TVPLAY!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl