Komentāri

Šajā Ziemassvētku laikā ir arī zināma deva mistikas, kad daudzi lej laimes un vēl viens otram daudz labu lietu. Tāpat arī raidījuma “900 sekundes” komanda izmēģina roku laimes liešanā un mēģināja “izzīlēt”, kas nu ir sanācis! Rezultāts dažu brīdi patiešām pārsteidz!

Daži no jautājumiem, kurus, lejot laimes, vaicāja 900 sekunžu komanda, ir piemēram, kāds būs nākamais gads visiem Latvijas zvēriņiem? Tāpat tika zīlēts par daudz, daudz nopietnākām lietām, piemēram, cik laba dzimstība 2017. gadā būs mūsu valstī? Un – vai laimes liešanā varam uzzināt arī to, kāda būs nākotne mūsu Latvijai? Un, kad par Latviju viss uzzināts, atliek izzīlēt arī to, kas gaidāms ārzemēs – piemēram, kā klāsies ASV jaunievēlētajam prezidentam Donaldam Trampam?

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl