Komentāri

Šajā Ziemassvētku laikā ir arī zināma deva mistikas, kad daudzi lej laimes un vēl viens otram daudz labu lietu. Tāpat arī raidījuma “900 sekundes” komanda izmēģina roku laimes liešanā un mēģināja “izzīlēt”, kas nu ir sanācis! Rezultāts dažu brīdi patiešām pārsteidz!

Daži no jautājumiem, kurus, lejot laimes, vaicāja 900 sekunžu komanda, ir piemēram, kāds būs nākamais gads visiem Latvijas zvēriņiem? Tāpat tika zīlēts par daudz, daudz nopietnākām lietām, piemēram, cik laba dzimstība 2017. gadā būs mūsu valstī? Un – vai laimes liešanā varam uzzināt arī to, kāda būs nākotne mūsu Latvijai? Un, kad par Latviju viss uzzināts, atliek izzīlēt arī to, kas gaidāms ārzemēs – piemēram, kā klāsies ASV jaunievēlētajam prezidentam Donaldam Trampam?

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl