Kādas privātmājas pagalmā Rīgā ieklīst seši sivēni

Komentāri

Sestdien, 22. augustā, kādā privātmājā Jaunciema gatvē bija ieklīduši seši mežacūku sivēni.

Mājas saimnieki vērsās policijā, lūdzot palīdzību. Savukārt policisti vērsās Pierīgas Mednieku klubā, kuras pārstāvji mežacūkas noķēra. Visi seši dzīvnieki tiek nogādāti ārpus pilsētas teritorijas, mežniecībās Sējas un Ādažu novados.

Pierīgas mednieku kluba pārstāvji līdz šim no galvaspilsētas izveduši 39 mežacūkas. Kā ziņojām iepriekš, Rīgas dome ar Pierīgas Mednieku klubu ir noslēgusi līgumu par mežacūku nogādi no pilsētas teritorijas uz tām atbilstošāku vidi.

Foto:

Mežacūkas izposta labības laukus un rada milzu zaudējumus lauksaimniekiem

Mežacūku radītās problēmas plešas plašumā. Ne tikai cūku mēris ir drauds un bezbailīgo mežacūku ieklīšana privātmāju dārziņos, brūkot virsū cilvēkiem, bet nu jau arvien vairāk zemnieku sūdzas par izpostītiem labības laukiem. LNT Ziņu korespondents Uldis Āboliņš šodien devās uz Sēlijas reģiona Neretas novadu, kur pašvaldība tiek vainota mežacūku izšaušanas kavēšanā.

Skaties video!

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl